Novinky

Spálené Poříčí 1:0 Hradec

19.10.2010 18:07
 9.mistrovské utkání Spálené Poříčí x Hradec           1      :      0 (0:0) Sestava:Kosť-Höfler,Hulina(67´Toman),Říha,Šmejkal-Bečvář (78´Fischer), Šubrt, Kiss, O.Hrdina,J.Hrdina-Pleizner Náhradníci:...

Béčko deklasovalo Dnešice vysoko 7:0!

17.10.2010 22:27
Hradec B - Dnešice 7:0 (4:0) sestava Hradce: Kosť-Vozabule, Toman, Krejčí (Tarik), Varga(Oppl)-J.Toman, Hofler, Kaplan, J.Hrdina st.(Roučka)-Marko(Souček), Fischer branky: Marko 2x,Souček 2x,Fischer,Kaplan,Hofler  Po neúspěšném utkání v Předenicích (prohra 4:1) hostilo naše béčko doma...

Hradec rozdrtil v derby Mantov vysoko 10:0

12.10.2010 20:49
8.mistrovské utkání Hradec-Mantov      10  :  0 (7:0) Sestava Hradce: Janeček-Wizovský,Höfler,Říha,Hulina(45´Fischer)-Šmejkal (72´J.Hrdina st.),O.Hrdina,Šubrt,J.Hrdina ml.-Kiss,Pleizner(63´Marko) náhradník:Kosť rozhodčí:Jan...

Hradec rozstřílel Radkovice 7:0

06.10.2010 21:45
7.mistrovské utkání 2.10.2010 Radkovice x Hradec "A"            0: 7 (0:2) Sestava:Kosť-Wizovský,Šmejkal (21´Höfler),Říha,Hulina(80´J.Hrdina st.)-O.Hrdina,Šubrt-Bečvář(73´Marko),Kiss,J.Hrdina ...

Hradec"A" x Soběkury 2:1 (1:0)

29.09.2010 19:58
6.soutěžní utkání Hradec"A" x Soběkury 2 : 1 ( 1:0 ) Rozhodčí:Duchek Sestava: Kosť-Wizovský,Hulina(88´Hrdina J.st),Höfler,Říha-Kiss,Šubrt,Hrdina O.,Hrdina...

Záhoří x Hradec "A" 2:1

23.09.2010 17:08
5.soutěžní utkání Záhoří x Hradec "A" 2 : 1 (0:0) Sestava:Kosť-Frydrych(68´Tarik),Hulina,Šmejkal,Říha-Kiss,Hrdina O.,Šubrt,Fischer(79´Hrdina J.st.)-Pleisner,Bečvář náhradník:Mimra Rozhodčí:...
<< 130 | 131 | 132 | 133 | 134 >>

GRATULUJEME

29.června má svátek Pavel Gust

29. června má svátek Petr Štverka a Petr Beneš

 

 

 

 

 

 

 

HVÉZDA UTKÁNÍ:

Radkovice - HRADEC : Petr Štverka

HRADEC - Seč : Václav Voves

Zdemyslice - HRADEC : Jiří Šubrt

HRADEC - Starý Smolivec : Roman Kováč

Dvorec - HRADEC : Petr Šverka

HRADEC - Žákava B : Dominik Duchek

Přeštice - HRADEC : Zbyněk Hönig

HRADEC - Lužany : Pavel Gust

Chlumčany B - HRADEC : Roman Baxa

Štěnovice - HRADEC : Dominik Duchek

HRADEC - Záluží : Michal Dufek

Kasejovice - HRADEC : Tomáš Karela

HRADEC - Nepomuk B : Václav Kaas

HRADEC - Radkovice : Tomáš Brož

Seč - HRADEC : Michal Bečvář

HRADEC - Zdemyslice : Petr Beneš

St. Smolicvec - HRADEC : David Bozděch

HRADEC - Dvorec : Štefan Beneš

Žákava B - HRADEC : Tomáš Brož

HRADEC - Přeštice : Václav Kaas

Lužany - HRADEC : Roman Baxa

HRADEC-Chlumčany : Míra Vachtl

HRADEC - Štěnovice : Pavel Gust

HRADEC - Kasejovice : Roman Kováč

Záluží - HRADEC : Václav Voves

Nepomuk B - HRADEC : Marek Pluhař