Béčko se se sezonou rozloučilo výhrou, Áčko doma prohrálo

21.06.2011 21:03

Tj Lučina Ptenín 0:1 TJ Sokol Hradec "B"
V sobotu odehrála obě mužstva svůj poslední zápas v letošní sezóně. Béčko hrálo od 14ti hodin v Pteníně. I když domácí byly po celý zápas lepším týmem, Hradečtí se v prvním poločase po lobu Martina Součka ujali vedení. Několikrát hosty podržel i brankář Mimra. Asi ve 40. minutě musel pro zranění opustit hřiště Štökl, kterého nahradil Janeček. Ve druhém poločase útočili výhradně domácí, ale střídající Janeček mohl definitivně rozhodnout o výhře Hradce. Nejprve v dobré šanci mířil mimo a poté mu nebyl uznán regulérní gól. Ptenínští v závěru mohly vyrovnat, ale ke gólu jim chybělo více štěstí. Béčko si tak odváží ze Ptenína všechny tři body a v sezoně končí na velice pěkném 5. místě. Nejlepším střelcem týmu byl Marko s 10ti góly na kontě. Fischer s Kaplanem vstřelili branek 5.
Branka: Souček
Sestava: Mimra-M.Toman,Štökl(40.Janeček),Türk,Varga-Fischer,Procházka,J.Hrdina st.,Tarik-Roučka,Souček

Od 17ti hodin odehrálo poslední zápas sezony také "Áčko". Na výhru B-týmu nedokázalo navázat a po nepovedeném výkonu prohrálo 1:0.

26.mistrovské utkání

Hradec x Střížovice
0 : 1 (0:1)
Sestava: Janeček-Tárik,J.Hrdina,Kadera,Šmejkal(85´J.Hrdina st.) -Höfler, O.Hrdina,Šubrt,Marko(58´Wizovský)-Fischer,Hulina(78´Pleizner)
Náhradníci: Kosť,Procházka
Rozhodčí: Král
                                                    Hradec                                    Střížovice
rohy:                 5x 35´,64´,66´,69´,80´,                              1x 52,
střely na bránu:  3x 10´,19´,81´,                                        2x 12´,20´,
střely mimo:     10x 9´,24´,33´,35´,38´,56´,58´,82´,82´,87´,  2x 21´,49´,

12´0:1 Kadera nahrál soupeři do oblouku velkého vápna a ten poslal první střelou Střížovických v zápase hosty do vedení.Střela šla po zemi k pravé tyči a rozhodla celý zápas.
21´po centru neobsazený útočník soupeře hlavičkoval z malého vápna těsně vedle
22´ŽK Kadera-uklouzl a v pádu trefil soupeře
56´neatakovaný Šubrt z 10 metrů uprostřed vápna dal nad
65´ŽK Šmejkal za faul
74´ soupeři neuznán gól (pravděpodobně pro odstrčení obráce rukama ,nebo ofside)
87´hráč č.3 hodil míč Höflerovi do obličeje a dostal ČK

Pár fotek z obou utkání najdete na Facebookové stránce TJ Sokol Hradec, konkrétně zde http://www.facebook.com/media/set/?set=a.213982078640865.49103.164368546935552 .