Hradec 0:5 Chotěšov, Chlumčany 2:0 Hradec "B"

Kosť-Tárik,J.Hrdina,Kadera(62´Marko),Höfler-Bečvář,Šubrt,O.Hrdina, Hulina,Wizovský(75´Kaplan)-Pleizner
náhradník: Janeček
                                              Hradec                               Chotěšov
fauly:           7x
26´,32´,43´,46´,52´,63´,77´ 6x 1´,5´,34´,61´,66´,75´,
střely na:     3x 4´,30´,50´,                       10x 20´,29´,33´,45´,53´,58´,60´,70´,71´,81´,
střely mimo: 6x11´,19´,25´,39´,55´,84´,     13x 9´,21´,34´,48´,51´,57´,60´,63´,66´,67´,68´,72´,73´,
rohy:           3x 25´,55´,56´,                       4x 19´,30´,41´,48´,

11´Pleizner vystrašil soupeře střelou ze 40m,která šla těsně nad nad břevnem (vpravo u tyče)
20´0:1Vacek T. dal gól z rohu  hlavou na bližší tyči (Kadera se k němu včas  nedostal)
25´pro změnu Kadera ze 30 m trefil břevno
29´0:2 po centru od lajny ,dle mě z ofside ,na středu hřiště převzal míč Kubík a nemýlil se.Pomezní tvrdí,že se zapomněl  u lajny levý bek Höfler.Z pěti věrohodných diváků na ofsidové úrovni tři tvrdí ofside,jeden neví a jeden,že nebyl.
39´Neuvěřitelně přihrál Vávrovec Pleiznerovi na své velké vápno a ten dal těsně vedle
45´0:3 Hulina neuhlídal Bednáře a ten prodloužil centr z prava hlavou do sítě
50´po přihrávce Wizovského,nastřelil  ve vápně ,z pozice jeden na jednoho Pleizner brankáře
53´pro změnu Kosť chytil brejk Kubíkovi
58´0:4 od rohového praporku prošel přes čtyři hráče Kubík a zakončil sólo obrácen zády k bráně patičkou
60´Chotěšov nastřelil břevno
63´ŽK J.Hrdina
73´Bednář z rohu malého vápna netrefil branku
81´0:5 stoper J.Hrdina si šel poněkolikáté dopředu zaútočit a tak to měl Bednář po ztrátě míče při rozehrávce od naší brány hodně jednoduché

Po nepovedeném sobotním zápase "áčka" s Chotěšovem hrálo naše "béčko" v neděli na hřišti vedoucích Chlumčan. Domácí zvítězli 2:0, když obě branky padly v 1.poločase.

Sestava: Janeček-Tarik,M.Toman,Procházka,Varga-Marko,Fischer,Šubrt(Oppl),Kaplan-Krejčí(Roučka),Souček