Dobřany 0:3 Hradec, Hradec "B" 2:1 Vstiš

Kosť(45´Janeček)-Tárik,J.Hrdina,Šmejkal,Hulina-Höfler,O.Hrdina,Šubrt,Marko-Vozabule(75´Kadera),Pleizner
Rozhodčí:Svoboda
                                        Hradec                                  Dobřany
rohy:                  4x
4´,13´,15´,22´,                      4x16´,32´,65´,79´,
fauly:                 10x14´,27´,48´,57´,58´,62´,72´,73´,83´,88´,   4x9´,40´,60´,69´,
střely na bránu: 6x4´,10´,41´,55´,84´,                 3x14´,67´,82´,
střely mimo:       4x12´,54´,70´,82´,                     9x36´,57´,63´,68´,71´,76´,81´,86´,89´,

4´Hulina z levého beka přihrál do ofside Pleiznerovi,který nejevil zájem hrát,to ovšem hráči Dobřan také, a tak si Hulina míč doběhl a spolu s Ondrou Hrdinou běželi osamoceně na bránu soupeře.Hulina si přihrával levou a vystřelil levou.Brankář střelu vyrazil do rohu.Ovšem všichni jsme čekali buď přihrávku,nebo kličku do silnější nohy.
41´0:1 přetažený centr nahrál Šubrt dozadu na roh velkého vápna,kde jej Höfler nártem poslal křížem pod břevno
45´pro zranění střídal Kosťa
54´pro ofside neuznal rozhodčí gól O.Hrdinovi-správně
55´0:2 po přihrávce od Höflera obešel Šmejkal dva obránce a skóroval
71´Dobřanští nastřelili břevno
75´pro zranění byl střídán Vozabule
84´0:3 soupeř ztratil míč na půli,když čekal,že mu bude písknuta ruka a Hradečtí využili výhody.Míč poslal do strany Kadera,Pleizner jej hned vrátil na střed hřiště a do brány dopíchl Ondra Hrdina.

Hradec B 2:1 Vstiš
V neděli přivítalo naše béčko doma Vstiš. Hradec se ujal vedení v 1. poločase po pěkné střele Marka, hosté ale ještě do poločasu dokázali vyrovnat. O třech bodech pro domácích nakonec rozhodl asi 20 minut před koncem Kaplan, když svoji dělovkou překvapil brankáře hostů. O pár minut později byl ale vyloučen za faul mimo vápno gólman Hradce Mimra a do brány tak musel Štökl. Domácí ale ázali dokvedení udržet a připsali si další 3 body. V posledním utkání této sezóny jede naše béčko v sobotu do Ptenína. Utkání začíná ve 14 hodin.
branky: Marko,Kaplan
sestava: Mimra-Tarik,M.Toman,Procházka,Varga-Hulina,Marko,Höfler,Kaplan-Fischer(Roučka),Souček(Štökl)
ČK: Mimra