Diskusní téma:

TJ Baník Mantov-SK 1946 "B"

Komár | 01.09.2015

Po delší odmlce je tu opět referát ze zápasu „béga“:). V neděli nás čekal první mistrák na půdě ambiciozního Baníku Mantov. Do zápasu nastoupila sestava: Poslední-Dufek,Varga,Straka,Švarc-Šmejkal,Kaplan,Kadera,Paum(46.Höfer)-Fischer(70.Türk),Douša(46.Janeček)

Zápas začal očekávaným velkým náporem domácích,kteří byli prvních 20.min jasně lepším týmem.Už ve 3.min šli po nedoruzumění naší obrany do vedení a jen jejich nemohoucnost v zakončení nás držela nad vodou. Až když si ve 20.min po trestňáku Kaplana dali domácí málem vlastní gól,začali jsme se osmělovat i mi. Straka se posunul do středu zálohy,Kadera na předstopera a najednou se obraz hry zcela změnil. Ve 27.min hlavičkuje Brambor(kdo neví-přezdívka Kadery :)) úplně sám před gólmanem jen do něj,ale hned za 5.min Fífa opět po rohu vyrovnává pohotovou dorážkou. Za další dvě minuty se předvedl domácí gólman při šanci Straky a ve 44.min už jdem zaslouženě do vedení,když skvělou individuální akci Fífy zakončuje na zadní tyči Douša. Bohužel se ale přitom zranil a zápas pro něj skončil...Druhá půle byla už vyrovnaná z obou stran,ikdyž sportovně,domácí měli hlavně díky našim chybám více vyložených šancí. Hlavně v 66.min a v 75.min nás výtečnými zákroky podržel gólman Poslední! Nakonec mohl ještě naše vedení navýšit v 82.min Šmejkal,ale sám pálil těsně nad...Klukům děkuji za skvělí a hlavně bojovný výkon,který doufám potvrdíme příští týden v domácím zápase s tradičním rivalem z Líšiné. Začíná se jako vždy v neděli ve 14.00,sraz bude ve 13.15 a lajnování májí Poslední,Defek.

Re: TJ Baník Mantov-SK 1946 "B"

Defender | 04.09.2015

A o tom jak jsem se přetrhl, aby jsme výhru udrželi nikde nic... Máš to u mě... :-D

Auta: Štepán Kundrata, Ondra Lihm, Michal Bečvář, Karel Kalný

Nově (kvůli zrušení vyplácení cesťáků) bude každý hráč dle kilometrů přispívat na cestu řidiči. Na nedělní zápas si každý hráč připraví 40 Kč.

Největší ,,ČLOVĚK,, kterého jsem měl tu čest znát

Smutný | 13.07.2015

Franta Matoušek R.I.P 12.7.2015

SK Hradec "B"-TJ Baník Mantov 3:2 (2:1)

Komár | 28.04.2015

Do utkání jsme nastoupili v sestavě: Poslední-Dufek,Varga,Šmejkal (60.Hrdina st.),Švarc (75.Türk)-Bilik (46.Douša),Kaplan,Šubrt,Výrut-Kiss (80.Calpak),Janeček (46.Kalný).

Zápas jsme začali celkem dobře a už v 7.min po rohu Kaplana jdeme do vedení,trefuje se Bilik. Ovšem to bylo z naší strany na dlouhou dobu vše,místo uklidnění přišel chaos a spousta nepřesností. Soupeř nás začal přehrávat a byl celý poločas jasně lepší,což korunoval ve 24.min vyrovnávací brankou. A mohlo být hůř,naštěstí brejk ve 30.min zastavil,nutno podotknout neoprávněně,rozhodčí,když písknul ofsajd...A i když ve 40.min Kiss zvýšil z naší ojedinělé šance na 2:1,měli jsme si rozhodně v kabině o poločase co říct...Z mého pohledu nejhorší poločas co jsem u mužstva jsme přetavili v celozápasové trápení,protože druhou půli se obraz hry o moc nezměnil...Soupeř hrál,střílel,a mi jen odkopávali balóny a zkoušeli alespoň brejky. Z jednoho takového mohl Kiss v 68.min zvýšit vedení,ovšem těsně minul. Hosté se dočkali zaslouženého vyrovnání v 81.min,když skórovali po chybě Vargy. Když už to vypadalo,že se oba celky rozejdou smírně,povedla se nám jediná pořádná akce a po přihrávce Výruta dává Kalný na konečných 3:2.Nutno poznamenat,že Mantava si takový výsledek nezasloužila,byl to nejlepší celek co proti nám zatím nastoupil!Vyhrálo šťastnější mužstvo.
Ale tři body zůstali doma a příští neděli je doufám lepším výkonem potvrdíme v zápase proti na jaře skvěle hrající Seči. Začátek jako vždy od 14.00,sraz o hodinu dříve.
Lajnování Kaplan-Bilik!

SK Hradec "B"-TJ Chlum 1:1 (1:1)

Komár | 21.04.2015

Do utkání jsme nastoupili v sestavě: Janeček-Šmejkal (70.Hrdina st.),Varga,Bilik (58.Švarc),Dufek-Mareš (11.Höfer),Výrut,Šubrt,Kaplan (69.Toman)-Douša (46.Calpak),Kalný
Stejně jako na podzim se nám ani tentokrát na soupeře z Chlumu nedařilo,přišli o dva body a to ještě musíme poděkovat za bodík především skvělému Janečkovi….Přitom začátek zápasu nenapovídal,že by hrozili nějaké komplikace,začali jsme velkým náporem a prakticky celý poločas odehráli na soupeřově polovině.Ovšem opět nás zklamala koncovka.Už ve 3.min trefuje Douša břevno po Kaplanově centru.V 7.min z ojedinělého protiútoku zahrozili hosté,ale Díra podržel.V 16.min konečně vedeme,když Šuby doráží Doušovo střelu.Ve 20.min po skvělé akci Kaplana se Šubim,Výrut pálí z malého vápna těsně nad.Za čtvrt hodinky po centru ze strany Vojan sám před gólmanem minul a dobíhající Bilčus trefuje ležícího gólmana...Ve 40.min přišla pro mě nepochopitelná minela Vojana,sice správně v duchu fair-play vrací míč soupeři,ovšem místo někam do autu,přímo na nohu hostujícího stopera,který hned napálí balón na útočníka a soupeř vyrovnává na 1:1!!! I když bylo ještě dost času,byl to zřejmě rozhodující moment utkání,protože na nás padla ne deka,ale přímo duchna….Druhou půli jsme vyloženě odevzdali a po špatném výkonu můžem být rádi,že přijel na zápas Jarda Díra,který byl podle mnohých nejlepším našim hráčem.Hned třikrát na něj běželi hostující utočníci sami,naštěstí stejně jako mi první poločas byli neplodní…
Stínem utkání bylo zranění Franty Mareše,který si už v 11.min natrhl achilovu patu a včera podstoupil operaci-asi nemusím zdůrazňovat,že přejeme všichni brzké uzdravení,stejně tak i Vojanovi,který má po zápase pro změnu nalomený vnitřní kotník...
Hlavy nahoru-už v neděli nás čeká další domácí zápas,tentokráte s Baníkem Mantov.Zdůrazňuji domácí,máme dohodu o změně z důvodu poutě!!!!
Začátek opět od 14.00,sraz ve 13.00,lajnování Dufek-Varga

poděkování

Kaše | 15.04.2015

Chtěl bych touto cestou poděkovat odstupujícímu trenérovi J. Růžkovi za odvedenou práci. Najít "nadšence ", co dlouhodobě, třikrát týdně odevzdají zdarma půl dne , minimálně po deset měsíců v roce , za jakéhokoliv počasí, je čím dál těžší. Mrzí mě, že odstoupil po zvážení špatných výsledků A-týmu , kde se z mého pohledu do výsledků promítlo výrazné omlazení kádru a s tím související bezstarostnost a nedisciplinovanost.
JK

SK Hradec 1946 "B"-Sokol Líšiná 4:1 (2:0)

Komár | 12.04.2015

A jaro je tu! Do dnešního derby jsme nastoupili v sestavě : Poslední-Dufek,Varga,Bilik(46.Švarc),Šmejkal(67.Hrdina st.)-Šubrt,Výrut,Kaplan,Mareš(60.Liebl)-Douša(46.Janeček),Kalný.
Od první minuty bylo znát,že jde o první zápas po zimní pauze….první půle byla vyrovnaná a plná nepřesností na obou stranách.Už ve 2 min. Kalný nesmyslně zajel do soupeře-ŽK,v 18. máme první šanci,ale Šuby sám před gólmanem netrefuje.Ve 34. se po rohu balón odráží od nohy Výruta a vedeme 1:0.Za tři minuty po centru Dufka Kalný těsně minul,o dalších 5.min,ve 42.min se už Kalný po náhře od Šubyho nemýlí-2:0...Druhý poločas začal náporem hostů,i když první šanci jsme měli my hned ve 48.min,ovšem Kalný se netrefil...pak nás Líšiná zatlačila a její tlak vyvrcholil v 55.min,když si trestný kop srazil do vlaství branky Varga...Naštěstí jsme se vzpamatovali a po gólech Šubyho v 68. a Kalného v 84. min vítězíme 4:1.

fotbalunas.cz

Tomík | 11.04.2015

Zdary, od pátku jsou v provozu nové stránky o nižších fotbalových soutěžích. Už je tam reportáž z utkání Hradec-Nepomuk... tady je odkaz:http://fotbalunas.cz/zapas/22662/

1. mistrák

Komár | 11.04.2015

A je to tu!

Po dlouhé zimní pauze je tu opět kolotoč utkání "pralesní ligy" a tím i zápasů našeho béga.

Začínáme tuto neděli a to hned ostrým derby proti tradičnímu rivalovi z Líšiné!!!

Kdo to náhodou neví,tak se hraje jako vždy od 14.00,sraz všech hráčů je ve 13.00 na hřišti.

Lajnování rozdělíme podle čísel,takže začíná naše gólmanské duo-Poslední,Janeček!!!!