Diskusní téma:

TJ Seč-SK Hradec 1946 "B" 4:3 (3:0)

Komár | 14.10.2015

Sestava: Poslední (85.Švarc)-Dufek,Varga,Kadera,Šmejkal-Toman,Hrdina,Lihm,Kaplan-Janeček Calpak

Zápas začal opatrně z obou stran,ovšem postupně převzali iniciativu domácí a byli po celý první poločas jasně lepší. V 18 min přišel první trest,když po chybě na půlce šli domácí do brejku,centrem nastřelili ruku Vargy ve vápně a následnou penaltu bezpečně proměnil domácí kapitán. Ve 25 min po naší nedůraznosti domácí pohodlně zvyšují na 2:0. Když si ve 37 min domácí kapitán postavil míč na trestňák z 25 metrů a nachytal našeho mladého gólmana střelou pod břevno,byli jsme na ručník….A to ještě můžeme být rádi,protože domácí plno šancí spálili. My jsme neměli za celou půli NIC-žádná šance,žádná kombinace,nasazení,bojovnost,prostě nic...V kabině bylo celkem rušno,a se slovy „když oni dali tři,my můžeme taky“ se šlo na druhou půli. A najednou byl na hřišti jiný Hradec. Už v 50 min centruje po zemi z nulového úhlu před bránu,domácímu gólmanovy míč propadá k úplně volnému Janečkovy-3:1. Za sedm minut mohlo být líp,ale po rohu trefuje výborně hrající „dědek“ Hrdina jen gólmana. V 61 min pro změnu trefuje z blízkosti gólmana Lihm po skvělém průniku Tomana. Za pět minut dobře vypálil Díra,brankář domácích tentokrát zachránil nohou. Snížení jsme se dočkali až v 78 min,když domácí faulují ve vápně a Hrdina penaltu proměňuje-3:2. Hned za 4 min je vyrovnáno,když centr Kaplana Hrdina usměrňuje hlavou do brány-3:3!!! Pak ovšem přišel zkrat domácího útočníka Plojhara,který zákrokem „na kriminál“ trefuje šlapákem koleno našeho gólmana Posledního,načeš k překvapení všech rozhodčí tasí jen žlutou kartu se slovy,že zákrok neviděl….No coment! Do brány musel Janeček a k naší smůle ten samý hráč v 94 minutě utekl naší obraně,což dost nešetrně hasí ve Dufek faulem-bohužel ve vápně-penalta-4:3...Nutno dodat,že jsme před tím spálili dvě tutovky…Život jde dál,příští víkend nás čeká na domácím hřišti derby s Baníkem Mantov,jako tradičně od 14.00,sraz ve 13.45. Lajnování Kaplan ,Výrut.

"B" tým

Komár | 06.10.2015

Musím tady reagovat na docházku "hráčů" na zápasy béga...Jak už jsem několikrát žádal,byl bych velmi rád,kdyby se omluvenky posílali nejpozději v sobotu a ne v neděli ve 12 hodin!!!! Taky by si někteří měli sáhnout do svědomí a upřednostnit fotbal před svými soukromími aktivitami...Myslím si,že se dá zvládnout jeden zápas za víkend,zvlášť když se všechny hrají v neděli a jestli si myslí,že dvě hodiny jsou moc,zeptejte se třeba Šmejkyho,který jezdí do Hradce na fotbal skoro 50km!!!Pokud to ještě někdo nepochopil,"Bégo" se dělalo právě pro tyhle lidi... Tímto se taky ještě jednou omlouvám Mirasovi,který to za vás v uvozovkách "odnesl"....

Re: "B" tým

doura | 06.10.2015

Tak jsem hrozne zvedavej kdo ti na to neco napise. Dle meho bude najednou hroznej klid a ti kterych se to tyka najednou budou mlcet

Re: Re: "B" tým

Radek Švarc | 08.10.2015

Sice nevim jestli se mi to týká ale na tuhle nedeli jsem se omlouval 3 tejdny předem při cestě do Ptenína a pak ještě dvakrát na Fb. A navíc bez takovího nekopi jako já by ste to mněli v pohodě zvládnout :D

Re: "B" tým

Miras | 08.10.2015

Takovy komfortni podminky pro fotbal,jako jsou v Hradci se vidi malokde,a jit si zahrat v nedeli fotbalek pro radost-kdy o nic nejde,videt se s kamosema a dat si pak dve pivka,to snad nejde neprijit.....
A timto se omlovam Komarovi,kterej to za vas taky odsral.

SK Hradec 1946 "B"-St.Smolivec "B" 2:0 (1:0)

Vstup do zápasu nám vyšel skvěle a už v 7 min.matador „dědek“ Hrdina zaskočil lobem z dvaceti metrů gólmana hostů-1:0. To nás uklidnilo,dařila se nám hra a vytváříme si opět plno šancí. Ve 12 min po rohu střílí pohotově Fischer-vedle,za dvě minutu utekl Kaplan po lajně až do vápna,skvěle vystřelil,ale….zas vedle. Až ve 22 min mají první náznak šance hosté,ale taky je zklamalo zakončení. Hned z protiútoku trefuje Sergio břevno. Ve 30 min hosté sami před gólmanem trefují do náruče Posledního-naštěstí...O dvě minuty později pálí Výrut,brankář hostí vyráží na roh a z toho Hrdina dává hlavou těsně vedle. Ve 35 min předvedl sólo Výrut,ale bohužel zakončil opět do gólmana. A tak se šlo do kabin jen s těsným vedením. Prvních 15 minut druhé půle bylo jakoby naši hráči zůstali v kabině,naštěstí hosté v tlaku „vyplodili“jen jeden velký závar před bránou,který vyřešil v 50 min Sergio odkopem na roh. V 60 se poprvé v druhé půli dostáváme do šance i mi,ale Hrdina opět míří vedle. V 70 min se opět Hrdina dostává na vápně k balónu a….trefuje gólmana… Pojistky se dočkáme až v 78 min,když Kaplan skvěle obelstil hostující obranu a místo střeli nahrává zcela volnému Dírovi,který se v podobných situacích nemýlí-2:0. Poté už se hra odehrává jen uprostřed hřiště a tak získáváme zasloužené tři body. Příští zápas nás čeká opět v neděli na hřišti ambiciózní Seče,kde hrajeme už od 16.00!!! Sraz v Hradci ve 14.30,ve Stodě ve 14.45.

Zápas Záluží-Hradec A - ZMĚNA

Jirka Hrdina | 02.10.2015

Náš soupeř Záluží požádal o změnu, takže v neděli odehraje áčko zápas na domácím hřišti, místo na hřišti soupeře. Sraz hráčů je tedy v 15:00 v Hradci.
Již od 14:00 hraje také domácí zápas béčko se Starým Smolivcem B.

SK Hradec 1946 "B"-TJ Neurazy 3:2 (1:0)

Komár | 21.09.2015

Do zápasu jsme nastoupili v sestavě: Poslední-Toman,Andrle,Šmejkal,Dufek-Kiss,Kaplan,Lihm,Výrut-Janeček,Fischer Střídali Calpak,Türk,Švarc

Zápas jsme začali skvěle a už ve 3.min po rohu otevírá skóre hlavou Andrle. Za 5.min mohlo být po kombinaci Fischera s Janečkem veseleji,ale to by museli trefit bránu. Ve 14.min běží Lihm sám,ale trefuje jen gólmana. Po půl hodině hry hlavičkuje na malém vápně osamocený Janeček-vedle. Ve 40.min po centru Tomana Výrut netrefuje bránu což vzápětí předvedl i Kaplan. Poločas zakončuje samostatným únikem Kiss,ovšem jeho lob míří taky vedle...Hosté neměli za celý poločas ani jednu brankovou příležitost a až na pár rohů byli prakticky neškodní. Ovšem hned z první akce druhého poločasu je srovnáno,když hosté využili trestný kop. V 55.min přišel faul ve vápně a Kiss z penalty zvyšuje na 2:1. Máme sice převahu,ale do vyložených šancí se nedostáváme tak jako v prvním poločase. V 75.min napřáhl ke střele Lihm,ale výborný zákrok předvedl hostující gólman. V 80.min po našem!!! rohu běží hostující útočník sám na branku a tentokrát parádně zachytal náš gólman. Za 6.min po ruce ve vápně kopeme další pentli,tentokrát se neplete Šmejkal. Když už to vypadá na konec přichází ještě korekce od hostů na konečných 3:2. Škoda promarněných šancí,kterých bylo na můj vkus až až,ale i tak děkuji klukům za výkon a příští týden nás čeká výjezd do Chlumu,který jsme mimochodem v loňské sezóně ani jednou neporazili….Začíná se už v 16.30,sraz v Hradci v 15.00,ve Stodě o deset minut déle!

TJ Lučina Ptenín-SK Hradec 1946 "B" 2:1 (1:1)

Komár | 15.09.2015

Do utkání jsme vinou spousty marodů a pracujících nastoupili v sestavě: Poslední-Toman,Varga,Šmejkal,Švarc-Höfer,Kaplan,Türk,Calpak-Janeček,Fischer

Zápas začal opatrně z obou stran a až do 17.min,kdy trestný kop domácích skvěle lapil Poslední,i bez větší šance. V 27.min trefují domácí opět z trestňáku břevno,stejně jako o osm minut později. Ve 37.min už ale unikají po lajně a mezi nohy gólmana otevírají skóre. Hned z rozehry ovšem trefuje Kaplan břevno,odražený míč vybojuje Fífa a dává před prázdnou bránu Dírovi-1:1! V druhé půli držíme krok s domácími jen do 60.min,kdy nás z autu trestají a zvyšují na 2:1. Od té chvíle se jen bráníme a jen nemohoucnost domácích a skvělí gólman Poslední nás zachránili od větší pohromy...Snad příští zápas,který se hraje příští neděli doma a soupeřem nám bude tým TJ Neurazy,odehrajeme v lepším rozložení. Začátek tradičně od 14.00,sraz ve 13.15. Lajnování-Toman,Dufek

SK Hradec 1946 "B"-Sokol Líšiná 5:1 (2:0)

Komár | 09.09.2015

První podzimní utkání jsme odehráli v sestavě: Poslední-Toman,Varga,Šmejkal,R.Švarc-Lukášek (46. Türk),Kaplan,Šubrt,Paum (70.J.Švarc)-Kalný,Fischer

Zápas,který se hrál za silného větru,byl zcela v naší režii. Už v 5.min tým uklidňuje Lukášek,který jeslemi zakončuje svou individuální akci. V 10.min běží sám na gólmana Paum,ale bohužel trefuje jen jeho. V 17.min se osmělili i hosté,když po chybě naší obrany střílí vedle branky. Ovšem ve 25.min Kalný po rohu zvýšil na 2:0 a od té doby zahazujeme jednu šanci za druhou. Ve 27.min Kalný lobuje-vedle,ve 30. po dlouhém autu Paum sám před gólmanem-nad,33.min Kalný sám na bránu-vedle….A tak skončil poločas jen 2:0. Do druhé půle jsem kvůli počasí přeskupil řady,ale soupeř sílu větru vůbec nevyužil,a byli jsme to mi,kdo dával góly. Už v 50.min se pravou!!! nohou trefuje Kaplan,v 60.min po vysunutí Türkem zvyšuje Šuby na 4:0 a skvělou dvacetiminutovku uzavýra narážečka po ose Šmejkal-Šuby-Fífa-5:0. Pak už jsme utkání jen kontrolovali a hostům dovolili jen snížit na konečných 5:1 v 81.minutě. Klukům děkuji za výkon a příští zápas nás čeká v neděli od 17.00 na hřišti Lučiny Ptenín. Sraz a odjezd dle rozpisu!