Každou středu od 18:30 do 20:00 v Chotěšově.
Sraz v hale v 18:15 a každý 50 Kč sebou.

Tréninku už budou od 17:30. Stále platí úterý a čtvrtek.

Přìstup hráčů

Miras-trener | 09.10.2016

Normalne pisemne nehodnotim zapasy,ale vcerejsi porazku 4:0 v Nepomuku musim.
Nejde ani tak o samotny zapas,kdy jsme brzy prohravali,ale zbytek polocasu jsme byli lepsim tymem,v druhem polocase jsme si vlastnima chybama vzali sanci na lepsi vysledek.
Jde hlavne o pristup nekterych hracu k zapasu.Myslim si,ze kazdy vi,jak na tom je druhy den,kdyz ten predchozi se pripravuje do rana po putykach a jeste se tim chlubi na socialnich sitich.Radsi ani nekomentuji fyzicky stav nekterych hracu pred zapasem.Timto pristupem se absolutne nuluje veskera prace na treninkach a v povedenych zapasech.
Kazdy se zamyslete,koho se to tyka a jestli chcete hrat fotbal nebo se flakat do rana po hospodach!!!!!

Hráčské příspěvky na rok 2016

Jirka Hrdina | 14.09.2016

Začínám vybírat hráčské příspěvky za rok 2016. Připravte si prosím každý 500 Kč.

Hradec B-Neurazy 7:2

JK | 11.09.2016

Branky: 23. Lihm Ondřej, 37. Snášel Patrik, 39. Dufek Tomáš, 44. Snášel Patrik, 46. Šubrt Jiří, 72. Marko Miroslav, 88. Fischer René - 8. Bárta Mario, 59. Bouzek Jaroslav
Rozhodčí: Šimek Luboš.
Tak jsme je rozkopali,co? Všichni jsme nadšeni,že jo ? Nebo snad ne?Tři čtvrtě hodiny před zápasem je sedm hráčů na hřišti.Půlhodiny před výkopem chybí 7 lidí z 16. Seržo, se urazil, že nehrál v základu v Soběkurech,když mu volám,tak má nedostupný telefon.Kaplan nepřišel, protože mladí nechtějí běhat a de fakto hrát na něj. Přitom v Soběkurech byl zralý na střídání ve 30 minutě,když na stoperu hořel jako papír, po přehození místo prostředního halva-tvůrce hry se sere na levém předbeku. Lukášek téměř zaspal,Douša se dostavil na druhý poločas. Toman pro jistotu nepřijde vůbec. Šubrt si tudíž půjčí kopačky a neplánovaně nastupuje.Dokonce Kristl sebere odvahu přijde a nastoupí .Není jediným nováčkem v dnešním utkání. Také Patrik Snášel si odehraje premiéru.K tomu si zahrají oba trenéři Marko i Mareš.Nechci moc komentovat sportovní výkon, protože úroveň IV.třídy je zoufalá a soupeř nastoupil do utkání jen s 10 hráči, ani pomezního sebou neměl.Jen bych rád porovnal Mirasovo nasazení s výkonem stabilních mladých hráčů z áčka ,kdy si myslím, že by měli víc máknout ,být víc vidět a nespokojit se s tím, že odchodí vítězné utkání.

jak podělat zápas za 5 minut

JK | 03.09.2016

Kasejovice - SK Hradec 1946 5:3 (0:1)
Branky: 51. Škyrta Martin, 53. Flandera Karel, 52. Škyrta Martin, 56. Flandera Karel, 79. Škyrta Martin - 42. Lukášek Radek, 71. Behenský Tomáš, 84. Kiss Ota
Rozhodčí: Legát Zdeněk.
Domácí na nás vběhli se třemi útočníky a prvních 11 minut nás nepustili přes půlku.Od 30 minuty jsme zjednodušili hru, soupeř přestal dostupovat a hra se trochu vyrovnala.V 43.minutě Lukášek z první naší vážnější akce , brejku dal na 1:0 a tak skončil poločas.Pokyny byly pokračovat v jednoduché hře, snažit se hrát vše na Matěje.Realita po nástupu do druhé půle dlouhé držení míče a výborný presink ,odhodlání a nasazení domácích.Co sehrálo na víc jak dva dotyky, to sebral soupeř a dal gól.V době od 51 do 56 minuty 4 góly z levé strany.Po té snížení na 4:2 ,další naše neproměněná gólovka a gól soupeře.Opět snížení a aktivní hra s několika šancemi až do závěrečného hvizdu.Soupeř výborný útok, lehce nadprůměrná záloha, průměrná obrana a slabší brankář s velkou klikou.Z naší strany slušný výkon , ale včerejší ABBA určitě zanechala nějakou tu stopu na hře.

treninky

Miras | 11.07.2016

Zdravim vsechny fotbalisty SK Hradec 1946,
vzhledem k posunuti zacatku sezony,kdy prvni mistrovske utkani odehrajeme uz 20.srpna,zaciname trenovat na hristi v Hradci ve ctvrtek 4.srpna od 18 hodin.
Verim,ze ucast na trenincich bude lepsi nez v zaveru jarni casti sezony.
Kdo ma dovolenou,tak at da vedet v podobe prispevku na nase stranky.

Re: treninky