Klobásy budou. A co budeš mít ty? Doufám,že tě žena napeče nějakou dobrou buchtu a aspoň kilo řízků,abys nemusel zase vyjídat nás mladý...

Pokracujeme pondelky v hale v Chotesove od 18 hodin,kde k tradicnimu fotbalku stary-mlady pridame nejake posilovani problematickych partii,nove od 9.1.2016 a kazda dalsi sobota v arealu stodskeho slavoje trenink od 15 hodin.Vytapena satna a tepla voda zajistena.
Kdo jeste nezaplatil soustredeni,at tak ucini co nejdrive,potrebuji udelat treninkovy plan,ktery se bude odvijet podle poctu lidi.
Vsem hracum,funkcionarum a lidem,ktery se motaji kolem hradeckeho fotbalu preji vse nejlepsi v novem roce,mnoho pracovnich uspechu a hlavne pevne zdravi.

TJ Tatran Neurazy-SK Hradec "B" 8:2 (1:2)

Komár | 10.11.2015

Sestava: Poslední-Dufek,Varga,Kadera,Švarc (46.Janeček)-Toman,Straka,Šmejkal (80.Türk),Liebl-Fischer (60. Calpak),Ibehej

…...tak co bych vám k tomu tak řekl……Ufff….Špatně se mi i dnes hledají slova,přitom první poločas jsme odehráli výtečně,domácí jsme až na pár výjimek jasně přehrávali a
měli opět spousty šancí,jenže bohužel pro nás,bez gólového efektu a tak nás asi fotbalový bůh škaredě potrestal….Začali jsme skvěle,hned po rozehrávce kopeme roh a Kadera otvírá hlavou skóre-0:1.Ve 2 min běží Toman od půlky sám,ale na vápně si ukopne balón...V 6 min po náhře Fischera pálí Straka z malého vápna nad.V 8 se poprvé ukazují domácí střelou vedle.V 15 min kope trestňák největší smolař zápasu Ibehej-těsně vedle.Hned za dvě minuty po výtečné přihrávce Fischera trefuje gólmana a za dalších 5 min po rychlém autu v prvním poločase skvěle hrajícího Fischera střílí sám před gólmanem vedle...A tak přišel první trest-ve 37 min se domácí podruhé za poločas dostali do našeho vápna,Varga fauluje-penalta-1:1!Hned z rozehrávky pálí Fischer vedle.Ve 40 min dostává přihrávku na malé vápno Straka,gólman reflexivně na roh z kterého Kadera hlavou míjí...Ve 44 min nám dává naději Straka,když důrazem ve vápně vybojuje balón a „angličákem“ určuje poločasový výsledek.Domácí nepředvedli až na dvě možnosti vůbec nic,a o to větším šokem zápas skončil.Dalo by se říct,že jsme do druhé půle vlastně ani nenastoupili,Vše začalo hned v první minutě,když nesmyslně fauluje ve vápně Toman-penalta-2:2.Za tři minuty si z naší obrany udělal dobrý den kapitán domácích-3:2.V 56 min se nechá „umejt“Dufek-faul,trestňák a naše obrana asi ještě v kabině-4:2.Hned za čtyři minuty chybuje Liebl 5:2.V 62 min dovršil svůj smolný den Ibehej,když jde zahrávat pokutový kop-tyč!!! To byl definitivní zlom,za 5 minut opět po našem nedůrazu v obraně domácí zvyšují už na 6:2,v 75 z brejku dávají na 7:2 a v 85 nás doráží-opět po brejku 8:2….Těžko se mi mluví nebo hodnotí,prostě jsme nějak-a asi nejsem sám,když řeknu,že nevím jak-zkolabovali,fakt nevím co se stalo….Paradoxně nás rozstřílel nejhorší soupeř se kterým jsme na podzim hráli!!!

SK Hradec 1946 "B"-TJ Lučina Ptenín 2:1 (0:1)

Komár | 03.11.2015

Sestava: Poslední-Dufek,Varga,Kadera,Šmejkal-Toman,Výrut,Straka,Šmejkal-Fischer,Calpak (60. Höfer)

Zápas začal z obou stran opatrně a šancí bylo v první půli velmi málo,když už se něco zrodilo,jednalo se spíš o náznak...Jako třeba v 8 min,když po trestném kopu hlavičkuje Kadera do gólmana a z protiútoku hosté pálí vedle. V 15 min vybojoval míč Toman,kličkou si připravil střelu,ovšem zase vedle. Ve 25 min pálí Straka nad a hned z rozehrávky mají první vážnou šanci hosté,když se balón ve vápně odrazí k zcela volnému útočníkovy,který byl naštěstí hodně překvapen a trefuje jen našeho gólmana. Za devět minut jdou hosté ale už zaslouženě do vedení,když využijí dlouhého výkopu a otevírají skóre-0:1. S tímto výsledkem se šlo i do kabin,kde jsme si měli rozhodně co říct,protože náš výkon v první půli byl hodně „vlažný“. Pohovor zabral,druhý poločas jsme převzali iniciativu a začali si vytvářet i šance. V 50 min ještě Fischer hlavičkuje po rohu do gólmana,ovšem už v 54 min po náhře Šmejkala srovnává bombou z vápna na 1:1. V 59 min si postavil balón k trestnému kopu na půlce hřiště Kadera a pokusem překvapit gólmana trefuje břevno,odražený balón potom trestuhodně trefuje Calpak před prázdnou bránou do tyče...V 75 min využívá Fischer rychle hozený aut Šmejkala a jdeme zaslouženě do vedení 2:1. Hosté se druhý poločas nedostali do vážnější šance a závěr utkání nezvládli,o čem svědčí zkrat hostujícího útočníka v 85 min když na půlce zbytečně oplácí a jde do sprch. Příští týden nás čeká poslední podzimní utkání na hřišti TJ Neurazy,kde hrajeme v neděli od 14.00,sraz v Hradci ve 12.15 ve Stodě o 15 min déle.

Sokol Líšiná-SK 1946 "B" 0:4 (0:2)

Komár | 26.10.2015

Sestava: Poslední-Dufek,Varga,Kadera,Švarc-Toman(5.Höfer),Kaplan,Hrdina,Šmejkal-Fischer,Ibehej

I když nám chybělo 6 hráčů do zápasu jsme vstoupili opět skvěle a už v 5min po faulu domácích proměňuje penaltu Hrdina-0:1. Gól nás uklidnil a už ve 12 min mohl z trestňáku zvýšit Ibehej,brankář byl proti. Za dvě minuty mohl Ibehej přidat další gól,po uvolnění Fischerem ovšem mířil mimo. Ve 20 min prošel „dědek“Hrdina až před gólmana,který jeho pokus vyrazil na roh a z toho Kadera hlavou trefil brankáře. Poté se nic moc nedělo až do 37 min,kdy nasadil k velkému sólu Kadera a před brankou ještě akci vyšperkoval náhrou na Fischera-ten se do prázdné nemýlil-0:2. Kaňkou na jinak celkem vydařeném poločase bylo zranění našich dvou klíčových hráčů Tomana a Kaplana a tak jsme museli do druhé půle o deseti...Mimochodem,kdo pozorně čte,jistě si povšiml,že jsem se ještě ani slovem nezmínil o domácích-ono taky ale není o čem,prostě domácí nepředvedli vůbec nic...První náznak šance ze strany domácích přišel po střele nad až v 50min!!! Nutno hned dodat,že to byla jejich nejnebezpečnější příležitost za celý zápas...Mi jsme ovšem pálili jednu šanci za druhou jako třeba v 63 min Ibehej,když sám trefil gólmana,z následného rohu Fischer hlavou nad. V 69 se skvěle prosadil Fischer a pro Šmejkala nebyl problém trefit prázdnou branku-0:3. Deset minut před koncem opět běžel sám Ibehej na gólmana,ovšem mířil zas jen do něj. Za šest minut přišel další faul odevzdaných domácích ve vápně a penaltu tentokrát proměňuje Švarc-0:4. Naši zaslouženou výhru doufám potvrdíme příští týden,kdy nás v obvyklém čase od 14.00 čeká na domácím hřišti mač s Lučinou Ptenín,které by jsme měli oplatit úvodní porážku. Sraz ve 13.15,lajnování Fischer,Janeček :)

Tréninky

Jirka Hrdina | 25.10.2015

Protože o víkendu proběhl posun času, už nebudeme trénovat venku. Od pondělí 26.10. se začíná trénovat v Chotěšově v hale. Tréninky budou pravidelně každé pondělí od 18:30. Sraz v šatně 18:15.
Opět jako každý rok budeme vybírat částku 50 Kč od každého, abychom měli na pronájem haly.

SK Hradec "B"-TJ Baník Mantov 5:0 (4:0)

Komár | 20.10.2015

Sestava: Janeček-Toman(60. Švarc),Varga,Kadera,Dufek-Calpak,Kaplan,Šubrt,Výrut-Fischer(70.Hrdina),Bečvář

Do zápasu jsme vstoupili,jak už pomalu bývá v domácích utkáních zvykem,skvěle a už v 5 min se po rohu trefuje Kaplan 1:0. Gól nás uklidnil a výsledkem byl skvělí poločas,který hosté odnesli čtyřmi góly...Hned ve 12 min se totiž trefil po sólu opět Kaplan 2:0. Ve dvacáté min bylo ještě veseleji,když rychlí aut Bečváře za obranu proměnil Šubrt ve třetí branku. Za šest minut zabojoval Výrut,na vápně se zbavil obrany,ale jeho střelu vyráží bek na roh. Z dalšího rohu ve 29 min se ale už Výrut dorážkou dočkal a mi vedeme 4:0 :) Ve 32 min mohl zkompletovat hatrick Kaplan,ale střelou z vápna těsně míjí šibenici...Ve 35 min se poprvé ozvali hosté-střelu z 20m ale skvěle zlikvidoval Janeček. Ve 44 min se málem trefil nejlepší hráč utkání Kadera,ale mířil po rohu těsně vedle. Začátek druhé půle vyšel dobře hostům a hned ve 46 min míří těsně vedle. Hra se trochu vyrovnala,ale nebezpečnější jsme byli stále mi,jako v 54 min,když utekl všem Bečvář,ale místo kličky gólmanovy volil zakončení-vedle. Ale už za tři min kope trestňák Kaplan a jeho přízemní centr doráží Kadera-5:0. V 66 min nasadil k trháku rychlonohý Bečvář a hostující stoper musel hasit-ČK. Nutno říct,že hostům vyloučení pomohlo a začali konečně být taky nebezpeční. V 71 min měl ještě šanci náš dědek Hrdina,ale pak měli dvě mega šance hosté. Nejprve šel v 74min útočník sám na Janečka,ten ovšem výborně vyběhl a chytil,a za 4 min trefují z dálky břevno. Ovšem hned v 80 min jsme mohli jít do vedení opět mi,ale závar před bránou hasil dvakrát skvěle hostující gólman. Na závěr mohl ještě svoji rychlost zúročit Bečvář,ale ani v 82 a následně v 87 min netrefuje zařízení. I tak končí zápas naším jednoznačným a zaslouženým vítězstvým. Příští zápas nás čeká už v SOBOTU!!! 24.10 od 11.30!!! na hřišti tradičního rivala Sokola Líšiná. Sraz 10.30 v Hradci,ve Stodě 10.45