Sestava:Kosť-Frydrych(68´Tarik),Hulina,Šmejkal,Říha-Kiss,Hrdina O.,Šubrt,Fischer(79´Hrdina J.st.)-Pleisner,Bečvář
                             Hradec                                       Záhoří
Rohy:              10 x  3,4,20,21,34,38,59,96,99,100´     5 x 17,33,50,80,97´
střely na bránu:10 x1,3,24,26,31,37,49,65,66,96          5 x  33,45,50,61,74
střely mimo:       9 x 4,24,29,32,37,79,81,96,100          2 x  27, 75

3´Kiss beží sám na brankáře,který vyráží na roh
17´Pleisner ztrácí na půli míč a hráč soupeře jde samotný na Kosťu,který také vyráží na roh
22´Ve vápně soupeře sražen zezadu Šubrt a rozhodčí Škoda nechává hrát dále
28´Bečvář s Pleisnerem jdou sami na brankáře,Bečvář přihrává na úrovni penalty Pleisnerovi a brankář vyráží přihrávku špičkami prstů
31´Pleisner míjí branku střelou z hrany malého vápna
31ŽK Říha za kritiku nedostatku míčů
37´Fischer z přímého kopu těsně nad levý roh brány
38´Kosťa včasným výběhem chytil míč před třemi osamocenými  hráči soupeře
42´Bečvář běží sám na brankáře ,udělá kličku a utíká mu míč
43´Fischer z pravého rohu velkého vápna posílá již podruhé míč těsně nad levý roh brány
49´Bečvář ve vzdušném souboji o míč předskočil brankáře,zpracoval míč a nedal do placírkou prázdné brány.Soupeře stačil doběhnout pomalou střelu vykopnout.
50´1:0 Po rohu zprava sráží před nabíhajícím volným protihráčem nastřelená Hulinova pravá ruka míč do naší sítě
61´2:0 Kiss zabojoval a získal u pravého rohu téměř ztracený míč,následně jej mizerně odkopl na roh velkého vápna ,kde soupeř vystřelil ze zhruba stejného místa jako v první půli dvakrát Fischer a trefil křížem do levého horního rohu.Cestou střelu tečoval nešťastník Hulina,pro změnu levou rukou a mírně změnil směr letu.
65´A bylo hůř .Po přihrávce Bečváře soupeř fauloval Kisse ve vápně a následnou penaltu(pomalou střelu k levé tyči) Kissovi chytil brankář.
66´Po rohu trefil hlavou Pleisner tyč
68´Flustrovaný Frydrych zajel do protihráče zezadu, u lajny před lavičkami , a poranil si koleno.Deset minut se nehrálo.Z hřiště jej odvezla sanitka.(Pravděpodobně přetrhané vazy)
96´2:1 Po rohu O.Hrdiny zprava dopravil Bečváč placírkou z malého vápna od levé tyče míč do brány ke vzdálenější tyči.
100´Tarik míjí po rohu  ranou z penalty vysoko nad.