2.mistrovské utkání 28.8.2010
TJ Sokol Hradec"A" x Kasejovice
                5 : 0 (4:0)
Sestava:Kosť-Frydrych(75´Vozabule),Šmejkal,Höfler,Hrdina J.-Kiss,Šubrt,Hrdina O.,Hulina-Fischer(80´Marko),Pleizner(65´Wizovský)        (do hry nezasáhl Janeček)

17´ 1:0 Pleizner nacentroval míč od lajny,Hulina svedl vítězný souboj s brankářem v malém vápně a narazil hlavou Kissovi
19´ Šmejkal z prostoru beka poslal míč na půlku Fischerovi,a ten poslal dlouhým míčem Pleiznera do souboje mezi dva hráče soupeře.Souboj vyhrál a byl faulován ve vápně.Rozhodčí Duchek neváhal a dal soupeři ČK a nařídil pokutový kop.
20´ 2:0 PK proměnil Kiss ranou k levé tyči
31´ 3:0 Z pravé strany kopal roh Ondra Hrdina a pravou nohou uklidil míč Pleizner do sítě
37´ po brejku Pleiznera vykopl soupeř míč z prázdné brány
38´ Fischer zatáhl míč a Šubrtovu dobrou střelu z před vápna chytil u tyče brankář
41´ Fischer promáchl v malém vápně "volej" od lajny
43´ 4:0 Po velmi dobré kombinační akci přihrál Pleizner Fischerovi do malého vápna a ten se tentokrát nemýlil
49´ Pleizner od brankové čáry nahrál za vápno Frydrychovi a ten vystřelil s tečí nad
59´ Po rohu Ondry Hrdiny naběhl na bližší tyč Kiss a hlavičkoval těsně vedle
62´ Soupeř hlavičkoval v malém vápně,Kosť zachránil
64´ soupeř poslal jedovatou ránu z dvaceti metrů
75´ ŽK Hulina
78´ 5:0 Svůj dobrý výkon korunoval hatrickem Kiss.Mezi obránci si stáhl na penaltě míč,obrácen zády k bráně,nadhodil si jej a střelou nůžkami přes hlavu přeloboval vybíhajícího gólmana soupeře pod břevno
85´ Po té co přistála ruka soupeře na obličeji Vozabuleho,získal soupeř míč a šel sám na domácí branku,kterou však těsně minul vedle levé tyče