1.mistrovské utkání 21.8.2010
TJ Sokol Hradec "A" x Štěnovice
4 : 2 (0:2)
Sestava: Kosť-Frydrych,Šmejkal(66´Fischer),Hulina(45´Kodera),Říha-Kiss,Hrdina O.,Šubrt,Hrdina J.,-Plezler,Bečvář(86´Höfler)

15´ po centru O.Hrdiny tečoval Kiss sám v malém vápně hlavou míč
16´ Kosťa nastřelil ve vápně po zaváhání obrany míč do soupeře a ten jen taktak minul bránu
22´ Po faulu centroval od lavičky soupeře O.Hrdina a J.Hrdina dal hlavou gól,který rozhodčí neuznal pro ofside zamávaný pomezním laikem-o půli mě potvrdili diváci ,kteří seděli na úrovni,že ani náhodou.
34´ Frydrych špatně hodil aut a soupeř nastřelil břevno
37´ 0:1 po centru od naší střídačky dal hlavou soupeř stejný gól ,jako předtím J.Hrdina
39´ Po chybě Říhy šel soupeř sám na Kosťu
44´ 0:2 Frydrych,který nemohl chodit,zůstal daleko za obranou ,čímž zrušil ofside pro dva soupeřovo hráče
51´ Plaizner se dostal za dva poslední obránce,byl nedovoleně zastaven,soupeř dostal ČK.
52´ 1:2 z následného přímého kopu O.Hrdina trefil břevno ,míč se odrazil na zem ,kde ho důrazný Šubrt poslal za brankovou čáru.Musel předskočit jak brankáře,tak dobíhajícího obránce.
53´ ŽK pro Pleiznera
56´ Po centru Kodery Kiss míjí vdálenější pravou tyč
57´ ŽK pro soupeře za zakopnutý míč
59´ 2:2 Rovnou z přímého kopu O.Hrdiny zapadl míč bez teče přes všechny hráče naskládané ve vápně na zadní levou tyč
63´ 3:2 Po centru O.Hrdiny od rohového praporku dal Bečvář hlavou
70´ Po autu Fischera šel sám na brankáře Šubrt,nedal a odražený míč Kiss nastřelil do ležícího Šubrta
78´Břevno soupeře
84´ ŽK Fischer
87´ Další břevno soupeře
89´ 4:2 Po odkopu Říhy si na půli vybojoval míč Kiss ,udělal obránce a sám skóroval