22.5.2010
TJ SH Budozer x Záluží
5:1 (1:1)
Sestava Hradce:Dufek M.-Tarik,Krejčí(80´Procházka),Toman J.,Toman M. -Wizovský,Fischer,Hulina,Kaplan(64´Kiss)-Oppl(50´Varga),Marko

10´ Toman Jindřich ŽK
17´ Po odhlavičkování Tarika před vápno přišla střela po zemi k tyči 0:1
24´ ŽK Dufek  Michal se ohnal po Šmidingerovi,který jej dojel v předcházející akci.Děkuji rozhodčímu Šebestovi,že oba nedostali ČK,za nesportovní chování.Který tým by si pohoršil více?Takový Varga,nebo Procházka v brance...
45´ Po centru Wizovského od lajny před bránou,potvrdil Fischer,že  ne náhodou je nejlepším střelcem Buldozeru.1:1
48´ Hulina zpracoval odražený míč,a tak z pětatřiceti metrů vystřelil pod víko  na vzdálenější tyč.Nečekané,neuvěřitelné.2:1
62´ ŽK Wizovský za řeči.
77´ Kiss potvrdil svoji kvalitu,když po přihrávce Mirase nadvakrát dostal míč do brány.3:1
83´ Po centru Huliny dal Fischer svůj druhý dnešní gól z  hrany malého vápna a tentokrát levičkou z prvního dotyku.4:1
85´ ŽK Toman M. za zakopnutí míče.
86´ Po soupeřově nastřelené tyči,v brejku špatně zpracoval míč J.Toman a tím jej dal k dispozici Wizovskému,který tak šel sám na bránu a gólem potvrdil svou zlepšenou hru v druhém poločasu.
hodnocení
Dufek 2-při prvním gólu se kochal na brankové čáře.
Tarik 2-Nepustil Mlnaříka do jediné šance.
Krejčí 1 minus
Toman J.2
Toman M. 2
Varga 2
Wizovský 2 minus -vyšel mu až druhý poločas na beku,a po té v záloze.
Fischer 1 minus-pořád chce hrát dopředu,dávat góly,ale celý tým víc potřebuje tvůrce hry a na to má ze všech zúčastněných nejvíc talentu,techniky.Jen,kdyby tu černou práci dozadu a  ochotu makat při získávání míče trochu vylepšil.Jó.... ,ale to by nehrál za buldozer.
Hulina 1 minus -hrál to co dostal za úkol a ještě přidal parádní gól a dvě přihrávky.
Kaplan 2 minus-nezklamal ,nezářil.V druhé půli jsem jej šetřil na neděli.
Procházka 2
Kiss 1- na můj vkus pořád drbe míče,ale někdy mu to vyjde tak,jako při gólu na 3:1.
Marko 2 minus-dobrý,ale bez goĺů.
Oppl -zapomněl jsem hodnotit,protože jej nechci stresovat.
reportáž
Nelehký zápas,především proto,že jsme opět slabšího soupeře,tak jako Předenice podceni-li.Nikdo se neporazí sám,a můžeme si to desetkrát myslet.O nervozitě týmu jistě svědčí čtyři obdržené žluté karty.V první půli ani památka po kolektivní hře.Docela tristní první poločas,kde jsme šťastně v 45 minutě vyrovnali. V 48´náhodně šli do vedení a výsledek udělali,až když soupeř nemohl fyzicky v 77´+83´+86´.Z herního projevu jsem rozhodně nebyl unešen.Ovšem chtěl bych touto cestou poděkovat Davidovi"divokému západu"F.Našemu neuvěřitelnému fanouškovi z Modravy,jehož výkon překonal i do té doby legendární výstup Jožina s vozembouchem ve Štěnovicích.