22.04.2010 19:17

Tj Sokol Hradec 3:2(1:2) Tj Sokol Merklín
hráno 4.4.2010 od 14ti hodin.Branky Hradce:Šubrt,vlastní,J.Hrdina

Reportáž:
 Utkání před slušně zaplněným hledištěm začalo lépe pro hosty, kteří se hned v 1. minutě zápasu ujali vedení po rychlé kombinační akci. O 3 minuty později mohl Hradec srovnat,ovšem Kiss v dobré pozici hostujícího brankáře neprostřelil. Ve 14. minutě dostal Tomáš Kodera žlutou kartu, když nedovoleně zastavil rychlý únik soupeře. Ve 24. minutě se domácí dočkali vyrovnání. Kaplan našel krásným centrem Jiřiho Šubrta, který ve skluzu dopravil míč do sítě. Krátce před poločasem udeřili hosté podruhé. Po zmatku ve vápně, kdy nikdo nedokázal míč odkopnout do bezpečí, se hosté dostali k odraženému balonu a poslali svůj tým do vedení. V 53. minutě se Hradeckých podruhé v zápase podařilo srovnat skóre. Bečvář z pravé strany centroval do vápna a hostující obránce si míč nešťastně srazil do vlastní sítě. V těchto chvílích byl Hradec lepší a bylo jen otázkou času, kdy se dostane do vedení. To přišlo o 10 minut později. Po střele aktivního Bečváře se ve vápně nejrychleji orientoval Jiří Hrdina a poslal Hradec do vedení. Hradec poté neumožnil soupěři vyrovnat a získal tak velmi cenné 3 body. Hradec porazil Merklín 3:2.