Přípravná utkání před sezonou 2010/2011 - shrnutí

Hradec-Hor.Týn "B"

2      :     2      (0:1)

Sestava:Kosť-Frydrych,Toman J.,Šmejkal J.,Říha-Hrdina O.,Šubrt,Kiss,Hrdina J.-Bečvář,Pleisner

náhradníci: Kaplan,Wizovský,Fischer,Janeček,Vozabule,Hulina,Tarik,Douša M.,Marko

26´0:1 na půli ztratil Kaplan,přišel centr na prostředek a nekompromisní střela vlevo nahoru

49´1:1 Ondra Hrdina nastřelil z rohu vzdálenější tyč a odraz před brankou uklidil Douša

55´1:2 po skrumáži zaviněné neodkopnutým míčem střela z malého vápna

76´2:2 na půli vybojoval Tarik ,poslal Ondrovi Hrdinovi,ten prodloužil na Fischera,který skóroval střelou křížem po zemi

Slušný zápas v dobrém tempu,kde si zahrálo všech dvacet pozvaných hráčů.

druhý přátelský zápas 12.8.2010
Hradec x  SPSŠ Plzeň- starší dorost
     4     :     8  (2:5)

Sestava 1.půle:Janeček-Frydrych,Šmejkal,Hrdina J.,Vozabule-Wizovský,O.Hrdina,Šubrt,Hulina-Kiss,Pleisner
5´ 1:0 Hulina po rohu O.Hrdiny
8´ 1:1 Při brejku přesprintoval soupeř J.Hrdinu a křižnou střelou skóroval
10´1:2 stoper Šmejkal vyrazil jeden na jednoho,souboj prohrál a soupeř udělal kličku brankáři
25´1:3 po rohu dal soupeř hlavou z malého vápna
27´1:4 po sprintu soupeř přešel přes Vozabuleho a z uhlu skóroval
38´1:5 po neuvěřitelné minele Janečka, při výhozu mu vypadl míč
39´2:5 po střele Wizovského dorazil O.Hrdina
Sestava 2.půle:Kosť-Tarik,Hofler,Šmejkal,Hulina-O.Hrdina,Šubrt,Kiss,J.Hrdina-Fischer,Marko
46´3:5 v rohu vybojoval J.Hrdina a poté prošel Šubrt mezi dvěma protihráči a dal z malého vápna
57´3:6 Frydrych ve vápně přejel protihráče a následoval PK
64´ŽK Šmejkal za držení za dres
64´4.6 Fischer na půli vybojoval míč a poslal kolmicí Pleisnerovi  do brejku
73´4:7 z prostoru O.Hrdiny přišel míč za obranu
85´4:8 po naší standardce následoval rychlý výkop,prohraný souboj obrany,a lobem soupeř zakončil

přátelské utkání 15.8.2010

Hradec-Nýřany "B"
5 : 3 ( 1:2 )

Sestava:Kosť-Frydrych(88´Tarik),Šmejkal,Hulina(45´Hofler),Říha(73´Wizovský)-Toman J.(20´Fischer+62´Kaplan),Kiss,O.Hrdina.J.Hrdina-Bečvář,Pleizner(62´Douša)

10´0:1soupeř se dostal teprve po druhé na naší polovinu a Toman, sám mezi třemi hráči v našem malém vápně ,netrefil netrefil míč
30´0:2 Hradečtí nedokázali odkopnout u vápna míč,a pro tři neobsazené hráče soupeře nebyl problém skórovat
34´1:2 na půli vybojoval míč Hulina a poslal O.Hrdinovi,který šel sám na brankáře a nezaváhal
52´2:2 soupeř kopal roh,míč získal J.Hrdina,poslal O.Hrdinovi,ten dal za obranu Pleznerovi,který udělal kličku brankáři
60´3.2 Fischer získal míč napadáním v malém vápně soupeře a přihrál Bečvářovi
74´4.2 Wizovský tahá míč,déle než by měl,špatně centruje po zemi slabou ranou na první tyč a dezorientovaný soupeř si sráží míč do vlastní sítě
83´4:3 soupeř dává z rohu velkého vápna křížem do horního rohu branky
90´5:3 na půli vybojoval Kiss a sám dal