zimní turnaj v Horšovském Týně
Hradec-Domažlice "B"
0 : 3 (0 :1)

sestava Hradce: Matas-Hula(53´Toman M.),Kadera,Šubrt(75´Roučka ),Šmejkal-Kiss,Hulina(63´Fischer) O.Hrdina,J.Hrdina ml.,Kaplan(57´Marko)-Pleizner(45´J.Hrdina st.)

14´0:1 nepříliš prudká ,skákavá střela z 26 metrů ,k mému překvapení propadla skrze Matase

18´ŽK Hula za faul zezadu

40´ŽK Šmejkal se snaží vysvětlit rozhodčímu,jak má správně pískat ruku,když si hráč soupeře chránil obličej ve zdi

45´od třicáté minuty hrál Pleizner s obnoveným zraněním paty( do útoku Kiss,J.Hrdina st. do středu zálohy,O.Hrdina na pravou zálohu)

49´po rohu vyhlavičkoval Hula míč z brankové čáry

53´Hula po druhém faulu za držení musel vystřídat,jinak by dostal ČK( na pravého beka M.Toman)

57´střídán Kaplan (na levého záložníka J.Hrdina ml.,Marko do středu)

61´po centru ,od rohu z pravé strany, zachraňuje Matas gólovku po hlavičce "koníkem" v malém vápně

63´střídá Fischer Hulinu a jde na pravého záložníka,O.Hrdina zpět do středu

70´ 0:2 prudkou střelu nártem z místa,kde se protíná oblouk s velkým vápnem vlevo,která šla ve výši ramen,si srazil Matas do sítě

75´Šubrta střídá Roučka a jde do útoku.Kiss na levéhom záložníka a J.Hrdina ml.na stopera

80´po přihrávce Kadery šel sám J.Hrdina st. na brankáře

81´Matas včas vyběhl a vytěsnill míč mimo vápno a následnou střelu soupeře vyhlavičkoval z brány J.Hrdina st.

85´ŽK Marek Tomanů za faul zezadu přes achilovky

88´soupeř šel sám na brankáře a nedal

89´3:0 záloha ve předu,míč za obranu a střela  ze středu velkého vápna končí v bráně

Dobrý defenzivní ,odpovědný výkon proti velmi silnému soupeři (nehodnotím posledních pět minut).Vzhledem k tomu,jak si stojí Domažlice v "Á" třídě jsem postavil, při nemoci trenéra Kazdy,pět záložníků, a také proto jsem nečekal ofenzivní smršť.

Ovšem v celém zápase se nikdo neodvážil včas nahrát spoluhráči , a tak nakopáváme a nakopáváme.A především proto  nemůžem hrozit dopředu a být nebezpeční.Každý nakoplý balón znamená nový souboj od nuly,pro mě alibi-já ho vzadu ,nebo na prostředku kop,a ty si ho vepředu vybojuj,přece tě nebudu rozmazlovat přihrávkou po zemi,nebo dokonce snad do nohy.