zimní turnaj v Horšovském Týně

Chotěšov -Hradec

8:3 (4:2)

sestava Hradce:Janeček(45´Kosť)-Procházka,Šmejkal,Höfler,Hulina-Kiss,Kaplan(55´J.Hrdina st.),O.Hrdina,J.Hrdina ml.-Dufek M.,Fischer

6´ 0:1 po přihrávce O.Hrdiny dal Kaplan s přehledem po zemi křížem z  pravého rohu vel.vápna

14´po výkopu šel sám Vacek na Janečka (asi ofside)

14´1:1 Hulina ztratil při kličce míč v rohu,následovala přihrávka a z prostředka mal.vápna dorazil volný Šmrha

18´O.Hrdina natlačil Vacka do Janečka.PK nedal Kubíček,minul bránu  nejméně o 5 metrů

19´Fischer obešel brankáře a slabou střelu do brány chotěšovští snadno odkopli

22´Vacek šel sám na Janečka

24´2:1 Procházka se zapomněl daleko za obrannou linií a díky tomu po Vackově přihrávce dává Šmrha po sólu

25´Kaplan po přihrávce Šmejkala neprostřelil brankáře soupeře

31´3:1 Kubíček vystřelil před vápnem,J.Hrdina ml. minul a před Janečkem posunul do brány Bednář

32´ŽK Höfler dostal coby poslední hráč,když neúmyslně fauloval.Správně ČK nebýt přátelák

37´4:1 Tentokrát daleko za obrannou linií zůstal Hulina a Vacek šel sám

39´4:2 z přímého kopu,z 23 metrů se trefil Kaplan

47´Šmejkal ztratil míč  a Bednář se netrefil

47´Ondra Hrdina přihrál Dufkovi,který naservíroval míč Kissovi do mal.vápna a ten minul

48´5:2 Kaplan ztratil míč na středu a trestal Vacek

64´5:3 Dufek kopl roh z levé strany,odražený míč poslal elegantním obločkem na střed mal.vápna ,kde ukrutnou ránou pod břevno dává Procházka

69´Po faulu Šmejkala(odstrčil soupeře loktem) druhý pokutový kop Kosť lapá Vackovi u levé tyče.

74´Hulina střílí nártem za levým rohem velkého vápna  a odražený míč uklízí do brány Dufek.Gól neplatí pro údajný ofside Dufka při střele Huliny.Nemohu objektivně posoudit zda byl.

75´6:3 Hulina ztratil a v souboji o míč za obranu prohrává J.Hrdina ml.

81´7:3  Po další Šmejkalově chybě

86´8:3 Po křídle utekl Procházkovi Vacek a po jeho přihrávce z malého vápna skóroval Bednář

Debakl je to správné hodnocení.K zápasu jsme nastoupili s deseti hráči a čtyřmi brankáři.Oba brankáři zachytali i přes to množství gólů výborně.Možná nejlepší výkon v zápasu předvedl třetí brankář Michal Dufek, ať již v útoku,nebo ještě lépe na pravém halvu.Standard si udrželi všichni tři Hrdinové a Höfler.Ve hře dopředu byl výborný Kaplan se dvěma vstřelenými góly,ovšem coby defenzivní záložník,jak byl poslán na hřiště zcela propadl.Snažil se Fischer,kterému bohužel stále chybí agresivita při napadání.Oba beci,jak Procházka,tak Hulina nestačili rychlostně. Špatný zápas odehrál Šmejkal,který si po zápase stěžoval na třísla a celou dobu se snažil  ulevit "hrací" pravé noze.Největším zklamáním je pro mně výkon Kisse,který jakoby na hřišti neexisto-val.Od doby,kdy dal Mantovu a Radkovicím deset gólů snad ještě nepřihrál.Dostane míč,okamžitě jde kličkou do souboje jeden na jednoho,uspěje-li,nadhodí si míč a ztrácí.A je jedno jestli u prvního,druhého,nebo třetího hráče.Čím víc se snaží,tím víc drbá a tím míň přihrávek dostává.

Věřím ,že s příchodem Kadery,Pleiznera,Huli,Šubrta a Bečváře dokážeme postavit soupeři při mistráku rovnocenný tým a doufám,že tento zápas není objektivním měřítkem současné výkonosti.