Předenice x Hradec 12.10

Kaše | 15.10.2013

Rozhodčí: Komanec,Bláha,Němec
Sestava:Kosť-Vozabule,Kubíček,Lucák,Dufek T.-Šmejkal,O.Hrdina,Výrut( 85´J.Hrdina st.),J. Hrdina ml.-Vávrovec(30´ Hula)-Šubrt
1´po přihrávce Šubrta,který měl premiéru v útoku v 26 vteřině z rohu malého vápna trefil Vávrovec brankáře
4´ 0:1 z rohu se dostal ve vápně ke střele Výrut a s tečí obránce skóroval
25´Kosťa jde do "šprajcu" na rohu malého vápna a chytá
29´po odraženém míči z rohu předeničtí střílí z malého vápna těsně nad
30´Vávrovce střídá Hula.Brutální střídání jinak nevýrazného Vávrovce, který marně hledá formu z jara.
38´po Lucákově přihrávce Šubrt šel sám na brankáře nechal míč za sebou.100% šance.
43´1:1 Kubíček vrátil míč dozadu a Kosťa na podmáčeném terénu na dvakrát na dlouhou nohu, sedíc na prde.., na hraně velkého vápna vyrážel, míč se dostal k soupeři a ten jej s tečí poslal do brány,dřív než se Petr stačil vrátit zpět.
50´po rohu hostí Kosťa na malém vápně promáchl a hlava šla vedle.
56´ŽK J. Hrdina za faul zezadu.
63´ Výrut na hraně malého vápna zapomněl za sebou míč a nepropálil.Byl při tom ovšem faulován.
73´ J.Hrdina odhlavičkoval míč do autu.Následoval dlouhý aut a opět hlava z hrany malého vápna metr vedle.
85´1:2 Lucák přihrál Výrutovy na hranu velkého vápna a ten byl faulován přes kotníky.Podruhé v zápase byl Výrut ve vápně faulován, sice méně než v 63´,ale tentokrát přímo před zrakem hlavního rozhodčího pana Komance.Pokutový kop proměnil Lucák s pomocí tyče.
85´Výrut dostává ještě stále v 85´ŽK za faul a je střídán.

V utkání, jsme byli do 20 minuty lepším týmem. Po té do půle pod soustavným tlakem domácích.Po přestávce velký boj a na závěr se k nám konečně přiklonilo štěstí a nebyla ze zápasu další remíza.
Ocenil bych výkon Karla Výruta,ale především Tomáše Dufka, který mě po celý zápas pozitivně překvapoval svou hrou a nasazením.