29.04.2013 17:41

SK HRADEC Holýšov B-SG Holýšov 4:10 (2:3)
Branky Hradce Roučka,Hrdlička,Janeček 2x
K zápasu :
Na začátku zápasu jsme promarnili asi 4 tutovky, o další šance jsme se připravili svou krkolomností s míčem na noze. Soupeř své šance proměnil a v podstatě v suchém triku nás přehrával. Poločas 3:2 jako by nás uchlácholil a tak se naše tempo v 2.poločase snižovalo, místy i zastavilo, a to i přesto, že se střídalo hokejově a kdo nemohl fyzicky mohl dát pokyn a byl by střídán, nic takového za celý zápas...
Oživení v útoku přinesli Marko a Janeček, náš náhradní gólman pro tento zápas ukázal jak se i s vážným zraněním žeber dávají snadno branky. Potěšil mě i výkon brankáře Váchy, který dokázal pokrýt šance hostů, ale v dorážkách ho spoluhráči nechali na holičkách. Z naší strany hra neměla úroveň ani pouťového srandamače, o to víc mě udivuje, že v Dobřanech téměř ten samý tým dokázal bojovat v 10 lidech za nepříznivého stavu až do konce.
Branky : Roučka, Hrdlička, Janeček 2x