Nepomuk "B" - Sokol Hradec "Buldozer"
                      7:2  (3:0)
sestava Hradce: Dufek M.,- Varga, Krejčí (66´ Procházka),Toman J. ml., Toman M., -Wizovský, Šubrt (45´Oppl), Fischer, Hrdina  J. st., - Souček (55´ Hulina), Marko
branky
37´ 1:0 střela z malého vápna
42´ 2:0 střela z oblouku velkého vápna
43´ 3:0 střela z prostoru penalty
50´ 4:0 po centru neodkopli míč u zadní tyče Toman M + Oppl z brankové čáry
60´ 4:1 Fischer udělal hráče přešlapovačkou poté udělal dalšímu housky a z nulového úhlu         na hraně velkého vápna  prudce vystřelil, brankář si srazil míč k bližší tyči
79´ 4:2 Marko vystřelil z velkého vápna pod břevno
83´ 5:2 střela z vápna
85´ 6:2 po špatném odkopu od branky
87´ ŽK Procházka faul zezadu
88´ 7:2 střela z vápna
hodnocení
Dufek - tři - sedm gólů je dost
Toman M. - tři - a to ne za to, že jsme si spolu hezky zakřičeli své představy o hře přes půl hřiště. Ač se  defenzivně snažil ( je to těžké bez pomoci zálohy), podílel se nejméně na dvou gólech
Varga-  dva - bojoval
Toman J. - dva - dobrý výkon
Krejčí - jedna - až do střídání bez výhrad, uhlídal nejlepšího hráče soupeře
Procházka - tři mínus - příšel na předstopera a už to jelo!
Wizovský -  tři -  dopředu špatný, dozadu horší
Šubrt - jedna mínus - dobře zvládl ten den již třetí poločas
Oppl - tři mínus - zase nic
Fischer - jedna mínus - prvních třicet minut výborný výkon na střední záloze, v druhé půli se schoval k lajně, ale narozdíl od ostatních tam dokázal dát gól
Hrdina J. st. - dva - první půle výborně dopředu s Rendou, v druhé půli přecenil fyzické možnosti, přesto smekám
Souček - dva mínus - dal vše co mohl, v 55´ stál na rohu malého vápna s balonem u nohy a proti sobě jen brankáře. To mohlo být slávy, trefit se do té málé brány, v době plánovaného střídání
Hulina - jedna mínus - rval se o každý míč, makal tak, jak se mi to líbí
Marko - jedna mínus - Míra měl tolik gólových šancí, jako snad všichni ostatní na hřišti. Jeden gól je proto málo
reportáž
7:2 je rozdíl dvou tříd. Přesto do 37´ , než jsme obdrželi gól jsme byli lepším mužstvem, a kdybychom vedli 4:1, tak by to odpovídalo obrazu hry. Obdržíme gól a hned chceme vyrovnat, hurá všichni dopředu. A už to bylo za šest minut 3:0 (37´+41´+43´). Těsně po půli jsme dostali čtvrtý a vypadalo to na debakl. Jenže dalších dvacet minut se hrálo opět v naší režii, snížili jsme na 4:2 a to měl Souček ještě 100 % šanci. Další zkrat, velké oči, jdeme útočit, vyrovnáme a jsme opět odměněni (83´+85´+88´). Z pohledu fotbalové taktiky další propadák na úrovni starších žáků, ale z lidského pohledu to nikdo nezabalil a do poslední minuty jsme útočili v šesti, včetně stopera. Hrát ještě pět minut, dostat dvě další branky, tak se to dalo klasifikovat, jako pokus o mou vraždu.