Mantov 1:7 Hradec + Hradec "B" 4:2 Předenice "B"

Kosť-Tarik,J.Hrdina ml.,Höfler,Šmejkal(62´Frydrych)-Fischer,Kadera(62´Wizovský),Šubrt,O.Hrdina-Bečvář,Pleizner(78´Marko)
Rozhodčí: Kulhánek
                                               Hradec                                Mantov
fauly:                      10x                                                 7x
rohy:                      13x                                                 1x
střely na bránu:      10x                                                 2x
střely mimo:            9x                                                  6x

6´ 0:1Höflerova přihrávka na Pleiznera, vypadla domácímu brankáři z ruky a Pleizner dal do prázdné brány

25´ 0:2 Po Fischerově přihrávce přešel Šubrt slalomem přes tři hráče a z blízka zavěsil

30´ 0:3 po přihrávce Fischera vstřelil svůj druhý gól Pleizner

53´ 0:4 po Pleiznerově rohu Kadera hlavičkoval z malého vápna a gólmanovi propadl slabá střela mezi rukama

57´ 0:5 po závaru poslal ze středu velkého vápna nechytatelné bodlo Bečvář do pravé "šibenice"

69´ ŽK pro Russe za faul na Bečváře

70´ po standardce střílí gól  opět Bečvář.Byl neuznán pro ofside,o kterém se domnívám,že nebyl a HR si nechtěl  za tohoto stavu komplikovat situaci

73´ 1:5 po přihrávce od lajny dává Gröschl

78´ po faulu na Pleiznera odpískán pokutový kop

79´ 1:6 penaltu proměnil O.Hrdina

86´ 1:7 gól po rohu O.Hrdiny dal u vzdálenější tyče Höfler

Slabý soupeř nám dovolili vstřelit sedm gólů na hřišti beznadějně posledního Mantova.

Hradec "B" 4:2 Předenice "B"

Sestava: Mimra - Frydrych,M. Toman,Procházka,Varga - Tarik (Roučka),Fischer,Höfler,Kaplan - Marko,Krejčí (Janeček)
Branky: 2x Marko, Tarik, Janeček
Po prvním poločase jsme vedli 2:0 po brankách Marka a Tarika. O poločase vystřídal v útoku Janeček Krejčího. Po přestávce jsme přidali další 2 branky, když Janeček proměnil samostatný únik a s přehledem prostřelil hostujícího gólmana a Marko vstřelil krásný gól "kuchlem" do šibenice. Hosté ke konci zápasu snížili na rozdíl 2 branek díky nedorozumění naší obrany. Rozhodčí řídil rozhodí Havel před 40ti diváky.