Lužany 6:3 Hradec, Hradec "B" 3:1 Letiny

Lužany  x Hradec
6:3 (1:2)
Sestava: Kosť-Tarik,J.Hrdina,Kadera,Hulina-Höfler,O.Hrdina,Šubrt,Wizovský-Vozabule,Pleizner
Rozhodčí: Maťátko
11´0:1 Pleiznerův slabý míč z přímého kopu skočil těsně před brankářem
27´0:2 O.Hrdina střelou z "voleje" přeloboval vyběhnuvšího brankáře,kterého presinkem donutil odkopnout míč Wizovský
40´rozhodčí neuznal jasný gól,který se odrazil po břevnu do brány.Po střele zapískal,ale když brankář hostí rychle vykopl míč ,který vyndal z brány směrem k polovině,tak nechal pokračovat ve hře
43´1:2 tretný kop po faulu Huliny(držení za dres)proměnil napodruhé dorážkou  z m.v. Lešetický
62´1:3 Pleizner
66´2:3
68´3:3
82´4:3 z penalty (fauloval Tarik)
84´5:3
88´6:3

Další zápas odehraje A-tým v sobotu od 17ti hodin doma s Chotěšovem.

Hradec "B" 3:1 Letiny
Sestava: Janeček-Tarik,M.Toman,Procházka,Vozabule-Fischer(Roučka),J.Hrdina,Hulina,Kaplan-Marko,Souček(Stökl)
Branky: J.Hrdina,Marko,Souček

Hradečtí nastoupili do utkání velmi aktivně a již v 1.minutě po krásnem sólu Jirky Hrdiny vedli 1:0. Druhou branku vstřelil Marko, hosté dokázali snížit z penalty po faulu Tomana. Ve druhé půli upravil na konečných 3:1 Souček, kteří s přehledem přeloboval brankáře hostů.V dalším utkání se B-tým představí v neděli od 17ti hodin na hřišti Chlumčan.