Sestava:Janeček-Šmejkal,Kalný(Hula 69´),Kodera,Dufek-Vozabule,O.Hrdina,Šubrt,J.Hrdina-Bečvář,Marko(Ibehej 57)
Rohy: ´10x6´,24´,25´,26´,41´,68´,78´,79´,79´,83 4x9´,43´,47´,57´,
Střely
na bránu:5x1´,4´,6´,46´,89´ 9x12´,17´,27´,28´,32´57´,60´,66´,83´
mimo:8x36´,37´,42´,49´,53´,79´,79´,88´, ´5x20´,31´,40´,66´,76

1´0:1 Po rozehrávce Hradec odebírá míč,O.Hrdina přihrává doprava do lajny na Vozabuleho a ten posílá centr před bránu,kde na zadní tyči Marko v 50 vteřině skóruje.
4´0:2 Šubrt vybojoval míč na oblouku velkého vápna a prostřelil brankáře střelou,která se sotva dokutálela za brankovou čáru.
17´Janeček vytáhl střelu z malého vápna.
21´Šubrt trefil ve vápně protihráče,ten hezky skočil a byl tu pokutový kop,který Janeček u pravé tyče chytil.
23´ŽK Vozabule za faul zezadu.
27´Po přímém kopu se odrazil míč k soupeři a Janeček skluzem střelu z malého vápna vyrazil.
28´1:2 Centr z levé strany Janeček vyrazil a odražený míč umístil soupeř hlavou do brány.
32´2:2 Hráč č.9 u svého vápna získal míč ,Šubrt i O.Hrdina jej neatakovali a nechali ho rozběhnout středem,Kalný za středovým kruhem alibisticky udělal roznožku a hráč osamoceně doběhl do vápna ,kde přihrál na zadní tyč,u níž stáli nepokryti další dva hráči soupeře.
36´Šmejkal zatáhl míč po lajně a následný centr se odrazil od břevna ven z hřiště.
55´Vozabule zatáhl míč a následný centr v malém vápně promáchl Marko.
57´Dvakrát jsme vystřelili před velkým vápnem soupeře, míč se odrazil a Letinští rozběhli rychlý brejk tři na dva.Kalný přestal hrát a tak šel soupeř sám na Janečka,který při výběhu ve vápně uklouzl a upadl.Útočník si ještě udělal kličku a míč mu mírně odskočil a tak jej ještě jednou zpracoval a vystřelil na bližší tyč a nastřelil na brankové čáře vracejícího se Koderu.
60´3:2 Kalný u lajny ztratil míč,přestal se věnovat hře a jeho hráč sběhl na střed velkého vápna a nikým neatakován přihrál na penaltu do vyložené šance spoluhráči.
66´Opět se vyznamenal Janeček proti střele z vápna.
68´V Letinském velkém vápně při závaru soupeř promáchl míč, zato trefil bolestivě Vozabuleho do ramene.Ten místo pokutového kopu málem dostal ŽK za simulování.
69´Soupeř běžel sám na Janečka a v malém vápně si ukopl míč do autu.
76´Šmejkal se poněkolikáté zapomenul kdesi v útoku a tím měl jeho hráč usnadněnou cestu k našemu vápnu,kde přihrál do vyložené šance a soupeř opět netrefil bránu.
83´4:2 Z našeho přímého kopu u soupeřova velkého vápna podruhé v utkání nastřelil Ibehej zeď do nohou a soupeř se jako poněkolikáté rozběhl do otevřené,nezajištěné obrany.