Hradec zakončil podzim výhrou ve Střížovicích!

1   :    2  (1:1)

Sestavy:Kosť -Wizovský (62´Fischer),Höfler,J.Hrdina ml.,Šmejkal-Kiss,Hulina,O.Hrdina,Šubrt-Bečvář (90´J.Hrdina st.),Pleizner

Hradec                      Střížovice

rohy:                  3x 59´,74´,85´,            3x 9´,13´,39´,

střely na bránu: 4x 6´,20´,32´, 67´,         9x 13´,17´,19´,36´,37´,40´,68´,84´,84´,

střely mimo:      5x 21´,30´,59´,73´,80´,   9x 9´,32´,37´,42´,46´,61´,82´,87´,89´,

rozhodčí :Svoboda

6´  0:1 Po Hulinově přihrávce za obranu hostů na Pleznera a následné střele brankář vyrazil před velké vápno,kde střelou po zemi dal O.Hrdina

9´ Po rohu hostů byl překonán Kosťa a míč padal pomalu do brány.Hráč soupeře,ač nemusel, napálil míč v malém vápně do tyče a ven.

13´ 1:1 Srovnáno pokutovým kopem.Wizovský  zbytečně riskoval a trefil hráče,který vybíhal s míčem z vápna ven.

21´ Ondra Hrdina z přímého kopu míjí bránu těsně vedle pravé tyče

27´ Od brankové čáry přihrál Bečvář Ondrovi Hrdinovi a rozhodčí zapískal ofside

32´ Soupeř nastřelil břevno naší brány

37´ Střížovičtí jdou dva na jednoho,první střelu Kosťa vyráží a druhá jde nad

61´ Soupeř přestřelil vysoko nad prostředek brány svou druhou penaltu.Střížovičtí kopali přímý kop,rozběhlý hráč se chytil Hulinovy ruky ,nohy k sobě a skočil.Vyšlo mu to.Hezky naučené

67´ 1:2 Po křižné přihrávce beka Šmejkala Pleiznerovi,tečovaná střela ,ve vápně,přes nohy obránce ,se dokutálela do levého spodního rohu

73´ Po přiťuknutí Bečváře,střílí Pleizner v malém vápně nad

74´ Rozhodčí Svoboda,jako jediný člověk ve Střížovicích neviděl ČK pro brankáře + pokutový kop.Bečvář zapresoval beka,který přihrál brankáři.Bečvář pokračoval v napadání a brankář do něj zhruba na penaltě nastřelil míč,který se zastavil.Bečvář v sedě na zemi jej u píchl ke vzdále- nější tyči,zvedl se a rozběhl,takže by byl u míče první.V tom po něm zezadu skočil brankář,chytl jej oběma rukama okolo holení a srazil na zem.Míč byl v tu dobu nejméně tři metry od nich.V judu by to byl ypon a vítězství.Tady se hrálo dál.

77´ Pleizner šel sám na brankáře a tak dlouho čaroval s míčem ,až se stačil vrátit obránce a míč Pleznerovi utekl do autu.

78´ Krátce předtím střídající hráč soupeře Švehla dostává ČK za připomínky k výkonu rozhod- čího

84´ Nikdy nemůžeme dohrát v klidu.Neobsazený soupeř v jen v deseti lidech přečíslil naší obranu. (Dva hráči na pravého beka Höflera,kterému hráče nepřebral Kiss,který zůstal u "svého" zálož- níka.)A tak šel jeden z této dvojice sám na Kosťu,který vyrazil střelu a odražený míč z brankové čáry vykopl Kiss.

89´ ŽK Fischer za faul zezadu na půli hřiště