Rozhodčí: Langmajer st.

Sestava Hradce: Kosť-Höfler,J.Hrdina,Říha(51´Toman-96´Marko),Šmejkal-Bečvář(92´Fischer),O.Hrdina , Hulina(68´Wizovský),Kiss,Šubrt-Pleizner

náhradník:Janeček

Hradec                                   Chotěšov

rohy:                     4x 24´,27´,31´,75´              7x 7´,7´,42´,60´,72´,77´,90´

střely na bránu:    6x 20´,30´,33´,63´,85´,91´   11x 7´,7´,13´,19´,32´,34´,40´,46´,55´,57´,59´,

střely mimo:         5x 24´,33´,47´,73´,78´,        8 x 1´,9´,17´,18´,43´,44´,58´,84´,

13´ Znášik po nedůslednosti Říhy přešel celou půli a šel do pozdě zakončení,neprotlačil přes Kosťu

19´ 1:0 Počáteční tlak soupeře vyústil v gól.Na půli ztratil O.Hrdina míč a Vacek přihrál do prostoru k rohu,odkud Vávrovec ,ke kterému pozdě přistoupil Šmejkal centroval a Molek dává gól hlavou křižnou střelou přes Říhu,na zadní levou tyč

20´ 1:1 O bleskurychlé vyrovnání ,které nalomilo hru Chotěšova se postarali O.Hrdina,který vybojoval u rohu míč a přes obránce přihrál na roh malého vápna,kde se Pleizner první střelou Hradeckých na bránu nemýlil

24´ ŽK Šubrt,po rohu na půli zbrzdil rychlý protiútok

30´ Z přímého kopu posadil O.Hrdina balón na hlavu Huliny,brankář vyráží na roh

33´ Pleizner vyslal střelu ze třiceti metrů a Kiss v obrovské šanci z pěti metrů při dorážce míjí bránu

41´ ŽK Říha za faul na levé straně na hraně vel.vápna,následuje přímý kop

43´ Molek trefil nártem v malém vápně odražený míč po rohu ,a ještě dlouho se chvělo břevno

44´ Ze stejného místa jako v 41´kopal Chotěšov přímý kop po faulu J.Hrdiny(také místo snahy hrát tělem se pokoušel odkopnout míč) a balón se odráží od vnější tyče ven .

51´ Při výskoku se zraňuje Říha a je střídán J.Tomanem

55´ Bednář přešel přes Höflera a ze 13 metrů střílí do středu brány

58´ Bednář přihrává do lajny a vrácený balón posílá z penalty nad

61´ ŽK Toman z přemíry snahy sestřeluje soupeře

63´ Pleizner přihrává do běhu Kissovi,ten střelou překonává brankáře a z brankové čáry odkopává Hönig

78´ Toman nahrává lobem Pleiznerovi  a ten míjí bránu

84´ Z přímého kopu za držení od Wizovského trefuje Vávrovec břevno

91´ 1:2 Bečvář dává svůj životní gól za Hradec střelou nártem ze třiceti metrů pod břevno nad rukama  brankáře,který byl daleko z brány(v celém tomto zápase gólman nepůsobil dvakrát jistě)

98´ Po sérii taktických střídání ukončuje rozhodčí zápas.Vítězí šťastnější tým.