Hradec porazil Lužany 3:2 a pokračuje v domácí neporazitelnosti

Sestavy:Kosť-Höfler,J.Hrdina,Říha,Šmejkal(58´Hulina) -Wizovský(72´Fischer),O.Hrdina, Kiss,Šubrt-Bečvář,Pleizner(90´Marko)
Náhradník: Janeček
Rozhodčí:Mudra
                                          Hradec                                       Lužany
rohy:                     4x 45´,48´,50´,52´                          4x 10´,16´,21´,93´
střely na bránu:      7x 4´,7´,10´,24´,28´,31´,68´            6x 17´,40´,73´,80´,93´,93´
střely mimo :          12x 5´,7´,10´,17´,27´,30´,31´,42´,    6x 55´,58´,69´,75´,76´,84´,93´
                             50´,52´,68´,89´
7´  po přihrávce Ondry Hrdiny střílel na bránu Kiss, ve vápně dorážel Pleizner mimo
10´po Kissově přihrávce trefil Šubrt břevno a dorážející O.Hrdina trefil vracejícího se brankáře
24´1:0 z půlky se rozběhl Pleizner a obešel tři hráče,poté pálil mezi dalšími třemi hráči tak z 25 metrů a brankář hostí si srazil ne úplně prudký míč do vlastní sítě
27´po centru O.Hrdiny od lajny dal Pleizner ze sedmi metrů z prostředka brankoviště nad
28´po přímém kopu Ondry Hrdiny trefuje Bečvář z vápna střed brány
30´z přímého kopu netrefuje bránu O.Hrdina
31´2:0 po faulu na Kisse centroval z přímého kopu O.Hrdina,Kiss trefil břevno a odražený míč uklidil do sítě Pleizner
39´po centru O.Hrdiny neuznán gól Bečvářovi pro ofside
40´2:1 Höfler ve vápně zbytečně trefil nohu Plocara a nařízený pokutový kop proměnil Janeček.Höfler za zákrok s podivem získal ŽK(hloupý neúmyslný lehký kontakt se soupeřovo nohou)
50´O.Hrdina střílí na středu za čarou velkého vápna nad
52´míč od rohu centruje Pleizner a Bečvář v malém vápně dává nohou nad
56´ŽK Šmejkal za faul zezadu
58´ Lužanský Plocar z úhlu míjí bránu
68´3:1 po prodloužení míče hlavou Wizovského u lajny se se opět z půle rozbíhá Pleizner,udělá všechny a dává svůj dnešní třetí gól-hetrick
76´soupeř po špatném rozehrání J.Hrdiny (odkopu po lajně)získává míč,běží nebráněn na naši branku a  střílí z hranice velkého vápna těsně vedle levé tyče Kosťovi brány
80´3:2 u lajny prohrál souboj o míč J.Hrdina  a míč získal Plocar,který se obtočil okolo Höflera a poslal míč po zemi k pravé tyči
88´ŽK Bečvář s přemírou snahy trefil hráče soupeře bez míče
89´po přímém kopu Říhy vyběhl brankář hostí a O.Hrdina přestřelil odkrytou bránu
93´poslední čtyři minuty lze nazvat "obdobím hrůzy" ,kdy Hradečtí jen zírali ,jak je soupeř válcuje,Lužany zakončují drtivým náporem ve vápně.Střelu z dvanácti metrů Kosťa,vyráží před sebe,následnou dorážku z ještě vetší blízkosti opět vyboxovává a třetí střela jde naštěstí těsně mimo.