Rozhodčí:Michal Volf
Sestava:Kosť-Höfler,Šmejkal(89´Vozabule),J.Hrdina,Mareš(62´Kadera)-O.Hrdina,Šubrt,Dlouhý,Fischer-Bečvář(79´Douša),Pleizner(88´Marko)
náhradníci:Vozabule,Marko,Douša,Kadera,Janeček
                                       Hradec Předenice
rohy: 15x25´,27´,36´,40´,51´,60´,63´,63´,69´,69´,70´,70´,72´,72´,85´, 4x18´,18´,18´,58´,
střely na bránu:14x9´,12´,27´,28´,35´,62´,65´,69´,72´,75´,78´,81´,84´,87´, 9x2´,18´,24´,28´,30´,39´,58´,
střely mimo: 7x25´,26´,63´,66´,78´,79´,86´, 4x5´,15´,42´,58´,
fauly: 8x =4+4 9x=4+5
15´Šmejkal nebyl na svém místě předstopera a hráč soupeře trefil střelou za vápnem břevno.
18´Po centru od lajny hlavičkoval soupeř v malém vápně a Kosťovi vypadl míč na roh.
30´0:1U levé postranní čáry chtěl J.Hrdina rozehrát na Mareše,dal delší přihrávku,ovšem Mareš hrát nechtěl a přihrávku nečekal.Hosté rychle rozehráli aut a přihráli do středu ,kde na hraně vel.vápna Šmejkal promáchl odkop a po té již nebyl problém pro Procházku střelou z penalty po zemi k pravé tyči skórovat.
41´ŽK Šmejkal-odkopl skluzem na půlce balon a dojel hráče.Sporná karta.
46´Po přihrávce Pleiznera nezasáhl skluzem na penaltě míč Bečvář.
48´ŽK Dlouhý za řeči
50´ŽK hráč č.5 za držení.
55´ŽK hráč č.4 za ?
58´J.Hrdina riskantně nahrál na Mareše,soupeř míč vypíchl,J Hrdina fauloval,rozhodčí dal výhodu a Albl šel sám na Kosťu.Petra nastřelil a odražený míč poslal do tyče,odkud jej do rohu uklidil Mareš.
58´ŽK J.Hrdina za předcházející situaci.
59´Trenér Kazda napomenut rozhodčím.
61´ŽK hráč č.7 za faul na Šubrta
62´Pleizner tvrdě vystřelil po zemi k levé tyči z čáry ,ze středu velkého vápna a brankář konečky prstů vytáhl.Výborný zákrok.
65´ 1:1 Fischer zatáhl míč k brankové čáře a zpětnou přihrávku minul ma hraně malého vápna Bečvář,míč prošel k Pleiznerovi,který si jej předkopl a tvrdou ranou z osmi metrů vlevo nahoru vyrovnal.
66´ŽK hráč č.2 za ukopnutí míče
68´Fischer sundal míč z výšky a přešel přes tři hráče do vápna,kde šel sám na brankáře a v tom jej zezadu fauloval hráč č.7 (Myška).Dostal druhou ŽK+ ČK.
69´Dlouhý nedal penaltu za faul na Fischera.Brankář vystihl stranu a vytáhl na roh.
81´2:1 Plezner po přihrávce Fischera.
83´Albl trefil Pleiznera ,když vyvážel míč z velkého vápna ven.Na štěstí pro nás to bylo ještě půl metru ve vápně.
84´3:1 Na stejné místo co předtím Dlouhý poslal penaltu Ondra Hrdina.
85´Pleiznera srazil brankář ve vápně a rozhodčí raději usoudil,že předtím brankář odehrál míč do rohu.
87´4:1 Höfler ve střelecké pozici, za malým vápnem, nikým neohrožován, přihrál na penaltu Doušovi,který proměnil střelou po zemi k pravé tyči
Hradec v první půli,zatím nejlepší herní projev za poslední roky a přesto půli prohrál.Druhá půle přinesla na hřiště podráždění,nervozitu a napětí,pro které týmy hrající střed tabulky neměly důvod.Hradec se dřív uklidnil a po té co přestál Alblovu dvojšanci z 58´ převzal veškerou aktivitu.Hosté si přestali hledět hry a soustředili se na výkon rozhodčího,což se jim stalo osudným.