Rozhodčí:Michal Němec
Sestava:Kosť-J.Toman(74´Marko),Šmejkal,J.Hrdina,Mareš-O.Hrdina,Kadera,Dlouhý,Fischer-Bečvář,Pleizner(Douša)
                                       Hradec                                                             Záhoří
rohy:               7x 12´,27´,41´,57´,61´,68´,74´,                        0x
střely na bránu:11x17´,18´,25´,25´,41´,52´,64´,69´,75´,81´,90´,5x16´,23´,49´,50´,68´,
střely mimo:     16x4´,11´,15´,17´,20´,21´,26´,27´,29´,30,42´´,49´,58´,72´,75´,80´,
                                                                                            4x17´,49´,53´,71´,
fauly:               15x =8+7                                                      19x=9+10

4´Dlouhý přestřelil z rohu malého vápna.
11´Po přihrávce Mareše,míč zatáhl Pleizner,nahrál a z úrovně penalty netrefil bránu Bečvář.
12´Kaderu uprostřed malého vápna po rohu lízl míč na hlavě.
17´Slušnou střelou po zemi ze 30 metrů orazítkoval levou tyč Šmejkal,odražený míč přihrál Bečvář Pleiznerovi a ten hlavou trefil brankáře.
18´1:0 Z přímého kopu Dlouhého dal hlavou gól Kadera.
20´Z 12 metrů, z prostředka vápna, netrefil Bečvář bránu.
26´Dlouhý po Bečvářově přihrávce poslal míč těsně vedle pravé tyče.
27´Dlouhý, tentokrát po Pleiznerově přihrávce ,poslal míč pro změnu těsně vedle levé tyče.
33´Šmejkalovi neuznán gól pro faul nejspíše pro "šlapák",nevím,nevím...
40´ŽK hráč č.5 soupeře za zatažení.
49´1:1 Na půlce ztratil míč nedůrazný J.Toman a soupeř vyrovnal z brejku.
54´ŽK Bečvář za faul zezadu.
58´Pleizner z prostoru penalty netrefil bránu.
64´Fischer pěkně vystřelil z dálky,do středu brány ,nad ruce brankáře.
19´ŽK hráč soupeře č.4.
71´2:1 Po rychlém přechodu po levé straně od Fischera,Pleiznerovi , zakončil Dlouhý.
72´ŽK hráč č.3 za faul na Bečváře.
78´ČK po druhé ŽK pro Nováka (hráč č.3).
78´3:1 Z přímého kopu, dal Dlouhý,nepříliš prudkou střelou po zemi na vzdálenější tyč,když se brankář schoval za zeď a nic neviděl.
90´ŽK hráč č.14 za ruku.

Utrpěli jsme vítězství nad slabým Záhořím,asi tak po osmi letech.Pod vítězstvím je podepsána dvěma góly a jednou gólovou nahrávkou naše nová posila Dlouhý.Jako jediný hráč z domácích nezačal šílet po náhodném vyrovnávacím gólu a dokázal hrát dál fotbal a postupně k tomu přiměl i zbytek týmu.