Béčko se s letošní sezonou rozloučilo vysokou prohrou

SH Buldozer x Ptenín
0:5 (0:2)

Sestava Hradce :Janeček-Oppl,Frydrych(60´Varga),Krejčí,Toman M.-Marko,Procházka,Fischer,Hrdina J.st.-Dufek,Souček(79´Türk)

Po centru neuhlídal Krejčí hráče v malém vápně a ten skoroval 0:1
28´ Hrdina špatně nahrál Opplovi,který šel přes půli z beka a při následném brejku zahrál nedůsledně M.Toman 0:2
29´ Po malé domů brankář hostí trefil Fischera a následný pokutový kop nedal Frydrych.Dobře umístěnou,ale pomalou střelu k levé tyči brankář dokázal chytit.
51´ Po brejku 0:3
57´ Procházka minul míč a soupeř nastřelil M.Tomana .Tomu šel míč od stehna na ruku a soupeř narozdíl od nás pokutový kop proměnil 0:4
58´ ŽK Toman M.za řeči
80´ Po chybě Janečka při výběhu,kdy zakřičel na Procházku a neměl 0:5

Procházka 3-jsem rád,že zahrál prostředního halva,ale nechci komentovat
Fischer 3 - šel sám na brankáře v 2´+73´a nedal,třebaže je nejlepší střelec týmu a byla na něj v 29´penalta,tak jsme měli oba dva asi tak stejně zpocené triko.Týmu musí odevzdávat víc a ne jen čekat lajny až mu někdo přihraje do nohy,protože hráči buldozer zrovna neoplývá.
Hrdina 3-nepovedené utkání
Dufek 2-Michal v útoku jeden z mála světlých okamžiků.
Souček 3-běhal,běhal,makal,ale kromě přihrávky  v 2´na Fischera,který šel pak sám na bránu,nic.
Varga dva mínus-neudělal výraznou chybu
Türk- bez hodnocení-těch deset minut bylo dobrých,ale za stavu 4:0 by musel být Messi,aby s tím něco udělal.Jinak Jardo díky.

Všem Vám děkuji za odehranou sezónu a hráčům přeji hodně plně odtrénovaných hodin,aby se váš výkon mohl pod novým trenérem Vlastou Tomanem neustále zlepšovat.