Áčko přivezlo bod ze Smolivce(opožděně)

05.05.2010 20:32

SMOLIVEC-HRADEC 0:0
Po velmi dobrém a obětavém výkonu celého mužstva v čele s brankářem Kostěm uhrálo naše ,,A“mužstvo minulou sobotu velmi cenný bod za remizu 0:0 na půdě jasně vedoucího mužstva okresního přeboru Smolivce.Kdyby nám jen trochu přálo štěstí,měli jsme zvítězit nejméně 3:1!!
Tomu nasvědčují i vyložené šance, které měli obě mužstva.My jsme jich měli v prvním poločase pět(Marko,Kaplan,Kiss a O.Hrdina dvě).I v druhém poločase pokračovalo neproměňování našich šancí(Hulina dvě,Kaplan a Marko).Smolivec měl za celé utkání pouhé tři šance a to bylo vše.
Naši nastupovali v této kombinované sestavě:Kosť,Frydrych,Kodera,Šmejkal,Šubrt,Kaplan,Kiss,J.Hrdina ml.,O.Hrdina,Marko a Hulina.
Ke konci utkání střídali J.Hrdina st.,M.Dufek a Vozabule.V poslední minutě byl vyloučen Kaplan za faul na brankáře.Utkání řídil s přehledem rozhodčí Bláha z Merklína před 50 diváky.

Diskusní téma: Áčko přivezlo bod ze Smolivce(opožděně)