Hradec "A" x Merklín
5 : 1 (2:1)
Sestava:Kosť-Frydrych,Höfler,Říha,Šmejkal(86´Tarik)-Kiss,Hrdina O.,Šubrt,Hrdina J.-Bečvář(88´Marko),Pleizner(81´Fischer)
Rozhodčí:Král-HR,Lehečka,Škoda Pavel

18´ 0:1 Hrádek přesprintoval u lajny Höflera poslal centr před bránu,kde ,jak po zápase řekl Frydrych ,se ho bál vykopnout levou nohou ,aby si nedal vlastní gól, a pravou se mu to povedlo.
21´ 1:1 Po centru Frydrycha od lajny před tribunou,dal v záklonu hlavou na penaltě Pleizner
32´ 2:1 Frydrych z vlastní půle nakopl míč ,tak jako na vyrovnávací gól.Pleizner tentokrát nedosáhl a soupeř odhlavičkoval před vápno,kde J.Hrdina s přehledem poslal míč placírkou po zemi k tyči
36´ Hrádek sám na penaltě dává vysoko nad
43´ Höfler vykopává míč z brankové čáry

58´ 3:1 Na půli odebral míč soupeři Kiss ,Přihrál do brejku Bečvářovi a ten místo očekávané přihrávky do leva volnému Pleiznerovi napálil ránu nad hlavu brankáři
62´ 4:1 Pro změnu na levé straně,jako přes kopírák odebral míč J.Hrdina a i tentokrát se řítili Bečvář s Pleznerem do soupeřova vápna.Tam Bečvář z penalty poslal zpětnou přihrávku Pleiznerovi za vápno a ten se nemýlil
69´ Po výkopu Kostě na půli přizvedl Pleizner ,a po té co přesprintoval J.Hrdina tři obránce pálil z penalty vysoko nad
80´ 5:1 Šmejkal hodil dlouhý aut po lajně,Převzal jej O.Hrdina a již ve vápně poslal před bránu,kde skóroval Kiss

ŽK:domácí 3 (55´Pleizner-faul zezadu,83´Fischer-slovní hodnocení rozhodčího Lehečky, 90´Říha- odkopnutý míč)
     hosté 3 ( 35´+65´+73´-všichni za řeči)
Rohy: 5:6                   domácí 14,17,27,40,91                     hosté     9,42,43,52,60,71
Přímé kopy: 6:4          35,37,48,53,65,77                                         3,56,68,85
Střely na bránu:13:4   1,2,15,21,32,34,41,42,54,58,62,75,80            18,30,36,43
Střely mimo: 6:3         8,13,48,50,77,91                                           17,79,90

I po tomto kole platí "domácí kouzlo" trenéra Kazdy.Třikrát doma a tři vítězství.V týmu vládne pohoda ,což dokumentuje i poděkování Pleiznera rozhodčímu Královi v 55´za Žk slovy:"To nemuselo být !"I druhý fotbalový moment,který bych tu chtěl vzpomenout,se týkal opět Pleiznera,který požádal Bečváře slovy" přihraj Michale"a dostal přímým nártem ze tří metrů na obličej docela dobré KO.Až do vystřídání o další přihrávku Michala nepožádal.