Sestava: Kosť-Tarik,J.Hrdina ml.,Šmejkal,Hulina-Höfler,Kadera(51´J.Hrdina st.po zranění 68´ Wizovský/),O.Hrdina-Bečvář,Pleizner(63´Fischer)
Rozhodčí: Škoda Pavel
                                     Hradec                                                   Radkovice
fauly:   13x                                                             7x

rohy:     7x2´,4´,5´,7´,19´,37´,74´,                            4x10´,38´,41´,44´,
střely na :10x3´,7´,18´,24´,24´,41´,56´,74´,77´,78´,   3x10´,21´,53´,
střely mimo:6x20´,34´,43´,71´,72´,74´,                     7x6´,40´,44´,47´,49´,54´,58´,

7´po autu prošel až do mal.vápna vápna Bečvář a trefil brankáře
21´po centru od lajny(na který nedosáhl Šmejkal) stál na penaltě soupeř osamocený proti Kosťovi
16´ŽK Pleizner za faul bez míče na Wizingera
23´Wizinger pro zranění odstupuje
24´Bečvář prošel středem hřiště a dvakrát  ve vápně vystřelil
32´1:0 po faulu na Pleiznera dává střelou vlevo dolů penaltu Ondra Hrdina
38´Pleizner střelou z malého vápna překonal brankáře a  trefil Bečváře na brankové čáře a byl ofside
41´2:0 (možná podruhé v zápase) přihrál Pleizner Kaderovi od lajny proti noze a ten z 20 metrů zavěsil bombou pod břevno
44´Tarik v nouzi před dobíhajícím hráčem Radkovic překopl těsně naší bránu
47´Z velkého vápna mimo poslali střelu Radkovičtí
51´3:0 Pleizner skóroval křižnou střelou po zemi z rohu velkého vápna
54´u lajny nepřihrál včas Hulina,přišli jsme o míč a znásledného útoku trefili Radkovičtí břevno
74´po centru Bečváře nastřelil Fischer hlavou břevno
75´4:0 odražený míč z rohu z 23 metrů poslal do brány v sobotu střelecky aktivní Šubrt