Sestava: Kosť-Höfler,J.Hrdina,Hulina,Šmejkal((80´Marko)-Hula(63´Wizovský),Šubrt,O.Hrdina,Fischer(45´J.Hrdina st.)-Bečvář,Pleizner

Hradec                          Záhoří

fauly:20x1´,6´,11´,14´,20´,22´,30´,35´,34´,44´,46´,51´,53´,64´,66´,69´,72´.77´,88´,89´,

11x 2´,9´,12´,26´,31´,36´,50´,52´,73´,74´,75´,

rohy:10x 15´,16´,37´,48´,49´,60´,61´,68´,70´,71´,               3x49´,86´,90´

střely na bránu:6x 50´,57´,60´,68´,70´, 75´,                      6x 29´,34´,35´,63´,89´,90´66

střely mimo:10x 5´,8´,10´,15´,27´,37´,55´,73´,81´,82´,       1x 12´

7´100% branková šance.Po rozehrání brankáře soupeře získal Bečvář napadáním míč pod kontrolu na úrovni vel.vápna a místo aby šel sám,nebo vystřelil do odkryté brány,nahrál do ofsidu Pleiznerovi.

10´po Šubrtově přihrávce  přehazoval Pleizner vyběhnuvšího brankáře a trefil pravou tyč

14´ŽK (hráč č.4)

20´ŽK Hulina,zbytečně zabrzdil akci na půli soupeře

34´0:1 přišla přihrávka za otevřenou obranu a Pelouch se nemýlil ( špatně postavený bek Šmejkal a nepřítomný  předstoper Hulina)

42´Fischer riskantně přihrál brankáři a Kosťa šel do "šprajcu"

44´Hulina šlápl zezadu do kotníku soupeře-milosrdně zapískán jen faul bez ŽK a následně ČK

50´ŽK (hráč č.8)

64´ŽK Pleizner-"šlapák"

73´ druhá ŽK +ČK(hráč č.8)-faul bez míče  z výkopu na Bečváře

74´ŽK Šubrt v gólové šanci v náskoku zahrál úmyslně "boží rukou"

75´1 :1 Pleizner z přímého kopu otřel míč o zeď a míč se dokutálel do brány

80´Pleizner přešel přes dva hráče ve vápně soupeře a v situaci sám na brankáře na úrovni penalty těsně míjí pravou tyč

90´1:2 J.Hrdina st.(jako levý záložník)chtěl před střídačkou domácích nahrát brankáři,(chyběl tam levý bek Hulina) a poslal do rohu.Z něj v poslední minutě skóroval "koníčkem" hlavou Ptáček,když Wizovský zaspal a vůbec jej nebránil.

První domácí prohra v sezóně s týmem,s kterým jsme sice 10 let nevyhráli,ale s týmem ,který byl po většinu zápasu horší a k poražení ,dokonce od 73´dohrával v deseti hráčích.Tak jako nás v Merklíně porazila dvojice J.Liška + Hrádek ,tak nás doma vyškolila mnohem horší dvojice Majorzski+Pelouch.Na jaře se nám nedaří proměňovat šance tak jako na podzim.Špatně hrají kraje zálohy Hula,Fischer,Wizovský...Obrana má okna na střídačku,viz dnešní Hulinovo neplnění obranných úkolů.