Kosť-Höfler,Kadera(12´Fischer),J.Hrdina ml.,Toman J.-Hula,O.Hrdina,Šubrt,Šmejkal-Bečvář,Pleizner(82´Marko)
náhradník: J.Hrdina st.
Rozhodčí: Reznichenko,Škoda P.,Pešek
                                                   Hradec                             Merklín
rohy:                 6x
2´,3´,48´,73´,86´,92´                   6x8´,28´,36´,53´,67´,66´,
fauly: 14x5´,9´,28´,32´,33´,38´,53´,56´,56´,57´,68´,72´,79,89
                                                             13x26´,32´,34´,43´,47´,49´,56´,66´,70´,71´,83´,84´,85,
střely na bránu: 4x 15´,17´,45´, 89´,                                   5x51´,58´,70´,76´,77´
střely mimo:      8x2´,28´,29´,39´,58´,63´,82´,82´,     6x 3´,6´,12´,16´,69´,73´,
12´ pro zranění steheního svalu střídá Kaderu na postu předstopera Šmejkal a přichází Fischer na levého záložníka
14´po faulu na Hradeckého hráče před naší střídačkou(předkopl si míč a byl  zezadu neúmyslně kopnut)nechává HR hru a nechá tím vzniknout přečíslení Merklína,z kterého ale nic nebylo. Vedoucí mužstva  a trenér hlasitě protestují.HR nepřipouští chybu a napomíná je,žádá klid a vyhrožuje pokutou.Dává jasně najevo,že se bude hrát podle něj.A tak se celý zápas dělo.
15´0:1 Bečvář zapresoval a u branky získal míč a přihrál volnému Pleiznerovi,který skóroval
28´Pleizner ve velké šanci z vápna minul bránu
38´ŽK Fischer-Pleizner předskočil čistě u lajny,a opět před naší střídačkou obránce,který mu došlápl na nohu zezadu a padl.A místo našeho brejku byl pískán faul ,který nemohl přenést přes srdce Fischer a rozhodl se HR hlasitě vyjevit svůj náhled.
40´ŽK Merklín(hráč č.9)
42´Fischer fauloval v našem vápně.Netrefil míč,zato kontakt s nohou museli slyšet v Lišiné,tak to cvaklo.
44´Pleiznerovi byla zblokována střela ve vápně na poslední chvíli-další nevyužitá šance
50´ŽK Šubrt-kopl do míče po odpískání
51´1:1 J.Hrdina mladší ze středu našeho vápna vyváží míč,dlouho váhá s centrem až se dostane na půli do autu.Merklín rychle rozehraje na Hrádka,kterému nechá J.Hrdina zpracovat míč,a ten jde do rohu,obehraje Tomana a posílá centr na J.Lišku,kterého nikdo na hraně m.vápna nebránil.Po jeho hlavě je vyrovnáno. Rychlý útok, po zbytečné ztrátě na půli ,do nezformované obrany.
72´Napětí se stupňuje.Do třetice opět před naší střídačkou,Pleizner zezadu bez míče vědomě fauloval Hrádka (minimálně ŽK,spíš ČK) a ten hned co vstal, tak po něm pro změnu flusl.Taky hezké.
74´ŽK Merklín(hráč č.4)
77´2:1 Z vhozeného autu,obešel Tomana u brankové čáry na hraně velkého vápna Hrádek a podruhé přihrál na gól druhému Liškovi míč po zemi proti noze.Vyšel z toho nechytatelný nárt. Šmejkal tvrdí,že šel proti míči (po té co Hrádek obešel Tomana  směrem k lajně) a proto byl Liška nebráněn ve vzdálenosti 8-10m od brány ?!
82´Bečvář po střele za vápnem nastřelil pravou tyč.
83´Fischer chce rychle hodit míč do hry z autu.Soupeř mu vyrve míč nad hlavou a hodí kus vedle.Že by to chtělo ŽK?
85´ŽK Merklín (hráč č.6)
86´ŽK Merklín (hráč č.3)
89´Po střele z dálky vypadává brankáři Merklína míč z ruky, od dobíhajícího Bečváře se odráží míč na brankáře a běží podél brankové čáry.Brankář stahuje Bečváře obojruč za stehno a je pískáno.Faul na něj.
89´ŽK-O.Hrdina nevěřícně hlasitě komentoval otočení penaltového faulu v 89´.

Od začátku nervózní a vypjatý zápas.Možná naše nejlepší hra venku v celé sezóně.První poločas nás soupeř přehrával,ale neposlal ránu,která by se dala počítat za střelu na bránu.Druhý poločas se hra víc vyrovnala ,ale naše chyby v obraně byly potrestány.Shrnu-li,gólových šancí jsme měli více,ze hry méně.Nechci se vymlouvat na rozhodčí,protože ti nám to neprohráli.Přesto mě způsob rozhodování pana Reznichenka po celý zápas nepřestával udivovat a domnívám se,že i soupeře.Pan Škoda podal svůj standardní výkon .Pan Pešek byl z mého pohledu téměř bezchybný.