14. mistrovské utkání
Štěnovice x Hradec
5 : 3 ( 4:1)
Sestava:
první poločas-Kosť-Toman J.,Šubrt,Kadera,Šmejkal-Hula,Höfler,O.Hrdina,J.Hrdina ml.-Kiss-Pleizner
druhý poločas-Kosť-Toman J.,Kadera,Hulina,Höfler-Kiss,Šubrt,O.Hrdina,J.Hrdina ml.- Fischer,Pleizner
náhradníci: Hulina,Wizovský,Fischer,J.Hrdina st.
                                           Hradec                             Štěnovice
rohy:                  3x 17´,53´,60´                                8x 20´,21´,27´,41´,49´,49´,64´,83´
střely na bránu: 7x 2´,12´,24´,30´,54´,76´,91´,          9x 2´,3´,7´,7´,32´,33´,40´,44´,58´,
střely mimo :      2x 11´,52                                       6x 7´,19´,41´,47´,68´,80´
rozhodčí:Velíšek,Duchek,Adamčík

1:0 Höfler ve středu pole jen vystínoval soupeře,jehož nákop Šubrt na stoperu ,poslal před vápno a tam přišla nekompromisní rána do pravé šibenice
2:0 Na beku se zapomněl J.Toman a tak soupeř šel sám na brankoviště
12´soupeři neuznán gól pro ofside
27´Po stříleném rohu soupeře se odrazil po zemi míč od J.Hrdiny a se štěstím lapil Kosť
30´2:1 Pleizner z přímého kopu ze třiceti metrů skóroval střelou k pravé tyči
32´Šubrt ztratil na půli a soupeř střílel sám na Kosťu
33´3:1 Po dlouhém autu z Tomanovy strany nezajišťoval Šubrt ,soupeři šli sami na brankáře(jen ten aut měl být pro Hradec,neboť Höfler kopal míč do autu přes něčí nohu)
40´Při dalším sólu soupeře zachytil střelu z velkého vápna Kosť
44´4:1 Kadera přihrával Šmejkalovi,který nešel proti míčia soupeř to vystihl a měl to opět jednoduché
46´střídání: Hulina za Šmejkala a Fischer za Hulu
54´4:2 O.Hrdina poslal pas za obranu a Fischer s přehledem sobě vlastním skóroval
59´5:2 Míč z výkopu brankáře ,na stoperu srazil Kadera hráči soupeře na nohu a ten šel sám a nemýlil se
76´5:3 Další přímý kop z velké dálky od  Pleiznera se odrazil od zdi a dorážel O.Hrdina
80´Štěnovičtí po ruce Pleiznera získali výhodu a pálil v brejku samotný hráč z velkého vápna mimo
91´Po přihrávce O.Hrdiny z malého vápna neprostřelil brankáře soupeře Šubrt

Obrana Hradce,na co šáhla to zkazila.Ukazuje se,že nahradit Tomáše Koderu na stoperu je téměř neřešitelné.Po té co též skončil Venca Říha,zkouší se zkouší ,ale s nevalnými výsledky.Na dvou gólech se podílel Šubrt,na dvou Kadera a na jednom Jindra Toman.K tomu jim zdatně pomáhali opět oba beci-Šmejkal ,který nestačil a J.Toman,který čekal a čekal.Ale i ostatní první poločas hráli zaraženě a zejména měkce.Soupeř měl 12 odpískaných faulů a my jen tři,všechny souboje prohrané.Druhý poločas(který jsme vyhráli 2:1)to bylo přesně naopak.Hradec 13 a Štěnovice 9 faulů.