Novinky

Generálka Hradci výsledkově vyšla

18.08.2013 20:37
SK HRADEC 1946-Dioss Nýřany B 3:2 (2:1) branky:Šubrt,Vávrovec,Kadera Hráli:Kosť,Vozabule,Kadera,J.Hrdina st.,Dufek,Kiss,O.Hrdina,J.Hrdina,Šubrt,Vávrovec,Calpac,Marko,Vácha,Švarc

Hradec vede nový trenér

14.08.2013 06:59
Letní přípravu Hradec zahájil s novým trenérem.Vlády nad hráči se ujal 54.letý Josef Růžek z Kostelce.Fotbalový obránce a později i záložník hrál za mládežnické týmy Baníku Stříbro a Škody Plzeň.Poté přestoupil do Lokomotivy Plzeň.V dospělé kategorii hrál za Slavii Vejprnice a Sokol Křimice.Po...

Hradec porazil Krchleby

11.08.2013 09:12
SK HRADEC 1946-Krchleby 4:3 (2:3) branky:Šubrt 2,Calpac,J.Hrdina Hráli:Kosť,Janeček,Kadera,Kubíček,Lucák,Dufek,Kunrata,J.Hrdina st,Šubrt,J.Hrdina,Calpac,Marko,Vávrovec,Vácha,Hula.Za hosty vypomáhali Hulina a Švarc(opět utekl Dufkovi a dal branku).

Plzeňský deník o utkání se Slavojem Stod

10.08.2013 11:37

Hradec dlouho vzdoroval Slavoji Stod

08.08.2013 03:18
V přátelském utkání s mužstvem krajského přeboru Slavojem Stod se Hradec dostal v polovině prvního poločasu po brankách J.Hrdiny staršího a Vávrovce do vedení 2:0.Domácí dokázali na konci poločasu skore vyrovnat.Druhý poločas se už projevila větší kvalita Stoda a domácí navyšovali brankový...

První přípravný zápas Hradec vyhrál

05.08.2013 06:33
SK HRADEC 1946-Bukovec 4:3 (3:1) ,branky Calpac,Kalný,Vávrovec 2 V zápase nastoupili Kosť,Vozabule,J.Hrdina St.,Kalný,Marko,Dufek,Kiss,J.Hrdina,Šubrt,O.Hrdina,Vávrovec a Calpac.Hostům ještě vypomáhali Martin Souček v bráně a v útoku Radek Švarc,který vstřelil i úvodní branku zápasu.