jak podělat zápas za 5 minut

JK | 03.09.2016

Kasejovice - SK Hradec 1946 5:3 (0:1)
Branky: 51. Škyrta Martin, 53. Flandera Karel, 52. Škyrta Martin, 56. Flandera Karel, 79. Škyrta Martin - 42. Lukášek Radek, 71. Behenský Tomáš, 84. Kiss Ota
Rozhodčí: Legát Zdeněk.
Domácí na nás vběhli se třemi útočníky a prvních 11 minut nás nepustili přes půlku.Od 30 minuty jsme zjednodušili hru, soupeř přestal dostupovat a hra se trochu vyrovnala.V 43.minutě Lukášek z první naší vážnější akce , brejku dal na 1:0 a tak skončil poločas.Pokyny byly pokračovat v jednoduché hře, snažit se hrát vše na Matěje.Realita po nástupu do druhé půle dlouhé držení míče a výborný presink ,odhodlání a nasazení domácích.Co sehrálo na víc jak dva dotyky, to sebral soupeř a dal gól.V době od 51 do 56 minuty 4 góly z levé strany.Po té snížení na 4:2 ,další naše neproměněná gólovka a gól soupeře.Opět snížení a aktivní hra s několika šancemi až do závěrečného hvizdu.Soupeř výborný útok, lehce nadprůměrná záloha, průměrná obrana a slabší brankář s velkou klikou.Z naší strany slušný výkon , ale včerejší ABBA určitě zanechala nějakou tu stopu na hře.