TJ Tatran Neurazy-SK Hradec "B" 8:2 (1:2)

Komár | 10.11.2015

Sestava: Poslední-Dufek,Varga,Kadera,Švarc (46.Janeček)-Toman,Straka,Šmejkal (80.Türk),Liebl-Fischer (60. Calpak),Ibehej

…...tak co bych vám k tomu tak řekl……Ufff….Špatně se mi i dnes hledají slova,přitom první poločas jsme odehráli výtečně,domácí jsme až na pár výjimek jasně přehrávali a
měli opět spousty šancí,jenže bohužel pro nás,bez gólového efektu a tak nás asi fotbalový bůh škaredě potrestal….Začali jsme skvěle,hned po rozehrávce kopeme roh a Kadera otvírá hlavou skóre-0:1.Ve 2 min běží Toman od půlky sám,ale na vápně si ukopne balón...V 6 min po náhře Fischera pálí Straka z malého vápna nad.V 8 se poprvé ukazují domácí střelou vedle.V 15 min kope trestňák největší smolař zápasu Ibehej-těsně vedle.Hned za dvě minuty po výtečné přihrávce Fischera trefuje gólmana a za dalších 5 min po rychlém autu v prvním poločase skvěle hrajícího Fischera střílí sám před gólmanem vedle...A tak přišel první trest-ve 37 min se domácí podruhé za poločas dostali do našeho vápna,Varga fauluje-penalta-1:1!Hned z rozehrávky pálí Fischer vedle.Ve 40 min dostává přihrávku na malé vápno Straka,gólman reflexivně na roh z kterého Kadera hlavou míjí...Ve 44 min nám dává naději Straka,když důrazem ve vápně vybojuje balón a „angličákem“ určuje poločasový výsledek.Domácí nepředvedli až na dvě možnosti vůbec nic,a o to větším šokem zápas skončil.Dalo by se říct,že jsme do druhé půle vlastně ani nenastoupili,Vše začalo hned v první minutě,když nesmyslně fauluje ve vápně Toman-penalta-2:2.Za tři minuty si z naší obrany udělal dobrý den kapitán domácích-3:2.V 56 min se nechá „umejt“Dufek-faul,trestňák a naše obrana asi ještě v kabině-4:2.Hned za čtyři minuty chybuje Liebl 5:2.V 62 min dovršil svůj smolný den Ibehej,když jde zahrávat pokutový kop-tyč!!! To byl definitivní zlom,za 5 minut opět po našem nedůrazu v obraně domácí zvyšují už na 6:2,v 75 z brejku dávají na 7:2 a v 85 nás doráží-opět po brejku 8:2….Těžko se mi mluví nebo hodnotí,prostě jsme nějak-a asi nejsem sám,když řeknu,že nevím jak-zkolabovali,fakt nevím co se stalo….Paradoxně nás rozstřílel nejhorší soupeř se kterým jsme na podzim hráli!!!