SK Hradec 1946 "B"-TJ Lučina Ptenín 2:1 (0:1)

Komár | 03.11.2015

Sestava: Poslední-Dufek,Varga,Kadera,Šmejkal-Toman,Výrut,Straka,Šmejkal-Fischer,Calpak (60. Höfer)

Zápas začal z obou stran opatrně a šancí bylo v první půli velmi málo,když už se něco zrodilo,jednalo se spíš o náznak...Jako třeba v 8 min,když po trestném kopu hlavičkuje Kadera do gólmana a z protiútoku hosté pálí vedle. V 15 min vybojoval míč Toman,kličkou si připravil střelu,ovšem zase vedle. Ve 25 min pálí Straka nad a hned z rozehrávky mají první vážnou šanci hosté,když se balón ve vápně odrazí k zcela volnému útočníkovy,který byl naštěstí hodně překvapen a trefuje jen našeho gólmana. Za devět minut jdou hosté ale už zaslouženě do vedení,když využijí dlouhého výkopu a otevírají skóre-0:1. S tímto výsledkem se šlo i do kabin,kde jsme si měli rozhodně co říct,protože náš výkon v první půli byl hodně „vlažný“. Pohovor zabral,druhý poločas jsme převzali iniciativu a začali si vytvářet i šance. V 50 min ještě Fischer hlavičkuje po rohu do gólmana,ovšem už v 54 min po náhře Šmejkala srovnává bombou z vápna na 1:1. V 59 min si postavil balón k trestnému kopu na půlce hřiště Kadera a pokusem překvapit gólmana trefuje břevno,odražený balón potom trestuhodně trefuje Calpak před prázdnou bránou do tyče...V 75 min využívá Fischer rychle hozený aut Šmejkala a jdeme zaslouženě do vedení 2:1. Hosté se druhý poločas nedostali do vážnější šance a závěr utkání nezvládli,o čem svědčí zkrat hostujícího útočníka v 85 min když na půlce zbytečně oplácí a jde do sprch. Příští týden nás čeká poslední podzimní utkání na hřišti TJ Neurazy,kde hrajeme v neděli od 14.00,sraz v Hradci ve 12.15 ve Stodě o 15 min déle.