SK Hradec "B"-TJ Baník Mantov 5:0 (4:0)

Komár | 20.10.2015

Sestava: Janeček-Toman(60. Švarc),Varga,Kadera,Dufek-Calpak,Kaplan,Šubrt,Výrut-Fischer(70.Hrdina),Bečvář

Do zápasu jsme vstoupili,jak už pomalu bývá v domácích utkáních zvykem,skvěle a už v 5 min se po rohu trefuje Kaplan 1:0. Gól nás uklidnil a výsledkem byl skvělí poločas,který hosté odnesli čtyřmi góly...Hned ve 12 min se totiž trefil po sólu opět Kaplan 2:0. Ve dvacáté min bylo ještě veseleji,když rychlí aut Bečváře za obranu proměnil Šubrt ve třetí branku. Za šest minut zabojoval Výrut,na vápně se zbavil obrany,ale jeho střelu vyráží bek na roh. Z dalšího rohu ve 29 min se ale už Výrut dorážkou dočkal a mi vedeme 4:0 :) Ve 32 min mohl zkompletovat hatrick Kaplan,ale střelou z vápna těsně míjí šibenici...Ve 35 min se poprvé ozvali hosté-střelu z 20m ale skvěle zlikvidoval Janeček. Ve 44 min se málem trefil nejlepší hráč utkání Kadera,ale mířil po rohu těsně vedle. Začátek druhé půle vyšel dobře hostům a hned ve 46 min míří těsně vedle. Hra se trochu vyrovnala,ale nebezpečnější jsme byli stále mi,jako v 54 min,když utekl všem Bečvář,ale místo kličky gólmanovy volil zakončení-vedle. Ale už za tři min kope trestňák Kaplan a jeho přízemní centr doráží Kadera-5:0. V 66 min nasadil k trháku rychlonohý Bečvář a hostující stoper musel hasit-ČK. Nutno říct,že hostům vyloučení pomohlo a začali konečně být taky nebezpeční. V 71 min měl ještě šanci náš dědek Hrdina,ale pak měli dvě mega šance hosté. Nejprve šel v 74min útočník sám na Janečka,ten ovšem výborně vyběhl a chytil,a za 4 min trefují z dálky břevno. Ovšem hned v 80 min jsme mohli jít do vedení opět mi,ale závar před bránou hasil dvakrát skvěle hostující gólman. Na závěr mohl ještě svoji rychlost zúročit Bečvář,ale ani v 82 a následně v 87 min netrefuje zařízení. I tak končí zápas naším jednoznačným a zaslouženým vítězstvým. Příští zápas nás čeká už v SOBOTU!!! 24.10 od 11.30!!! na hřišti tradičního rivala Sokola Líšiná. Sraz 10.30 v Hradci,ve Stodě 10.45