TJ Seč-SK Hradec 1946 "B" 4:3 (3:0)

Komár | 14.10.2015

Sestava: Poslední (85.Švarc)-Dufek,Varga,Kadera,Šmejkal-Toman,Hrdina,Lihm,Kaplan-Janeček Calpak

Zápas začal opatrně z obou stran,ovšem postupně převzali iniciativu domácí a byli po celý první poločas jasně lepší. V 18 min přišel první trest,když po chybě na půlce šli domácí do brejku,centrem nastřelili ruku Vargy ve vápně a následnou penaltu bezpečně proměnil domácí kapitán. Ve 25 min po naší nedůraznosti domácí pohodlně zvyšují na 2:0. Když si ve 37 min domácí kapitán postavil míč na trestňák z 25 metrů a nachytal našeho mladého gólmana střelou pod břevno,byli jsme na ručník….A to ještě můžeme být rádi,protože domácí plno šancí spálili. My jsme neměli za celou půli NIC-žádná šance,žádná kombinace,nasazení,bojovnost,prostě nic...V kabině bylo celkem rušno,a se slovy „když oni dali tři,my můžeme taky“ se šlo na druhou půli. A najednou byl na hřišti jiný Hradec. Už v 50 min centruje po zemi z nulového úhlu před bránu,domácímu gólmanovy míč propadá k úplně volnému Janečkovy-3:1. Za sedm minut mohlo být líp,ale po rohu trefuje výborně hrající „dědek“ Hrdina jen gólmana. V 61 min pro změnu trefuje z blízkosti gólmana Lihm po skvělém průniku Tomana. Za pět minut dobře vypálil Díra,brankář domácích tentokrát zachránil nohou. Snížení jsme se dočkali až v 78 min,když domácí faulují ve vápně a Hrdina penaltu proměňuje-3:2. Hned za 4 min je vyrovnáno,když centr Kaplana Hrdina usměrňuje hlavou do brány-3:3!!! Pak ovšem přišel zkrat domácího útočníka Plojhara,který zákrokem „na kriminál“ trefuje šlapákem koleno našeho gólmana Posledního,načeš k překvapení všech rozhodčí tasí jen žlutou kartu se slovy,že zákrok neviděl….No coment! Do brány musel Janeček a k naší smůle ten samý hráč v 94 minutě utekl naší obraně,což dost nešetrně hasí ve Dufek faulem-bohužel ve vápně-penalta-4:3...Nutno dodat,že jsme před tím spálili dvě tutovky…Život jde dál,příští víkend nás čeká na domácím hřišti derby s Baníkem Mantov,jako tradičně od 14.00,sraz ve 13.45. Lajnování Kaplan ,Výrut.