SK Hradec 1946 "B"-TJ Neurazy 3:2 (1:0)

Komár | 21.09.2015

Do zápasu jsme nastoupili v sestavě: Poslední-Toman,Andrle,Šmejkal,Dufek-Kiss,Kaplan,Lihm,Výrut-Janeček,Fischer Střídali Calpak,Türk,Švarc

Zápas jsme začali skvěle a už ve 3.min po rohu otevírá skóre hlavou Andrle. Za 5.min mohlo být po kombinaci Fischera s Janečkem veseleji,ale to by museli trefit bránu. Ve 14.min běží Lihm sám,ale trefuje jen gólmana. Po půl hodině hry hlavičkuje na malém vápně osamocený Janeček-vedle. Ve 40.min po centru Tomana Výrut netrefuje bránu což vzápětí předvedl i Kaplan. Poločas zakončuje samostatným únikem Kiss,ovšem jeho lob míří taky vedle...Hosté neměli za celý poločas ani jednu brankovou příležitost a až na pár rohů byli prakticky neškodní. Ovšem hned z první akce druhého poločasu je srovnáno,když hosté využili trestný kop. V 55.min přišel faul ve vápně a Kiss z penalty zvyšuje na 2:1. Máme sice převahu,ale do vyložených šancí se nedostáváme tak jako v prvním poločase. V 75.min napřáhl ke střele Lihm,ale výborný zákrok předvedl hostující gólman. V 80.min po našem!!! rohu běží hostující útočník sám na branku a tentokrát parádně zachytal náš gólman. Za 6.min po ruce ve vápně kopeme další pentli,tentokrát se neplete Šmejkal. Když už to vypadá na konec přichází ještě korekce od hostů na konečných 3:2. Škoda promarněných šancí,kterých bylo na můj vkus až až,ale i tak děkuji klukům za výkon a příští týden nás čeká výjezd do Chlumu,který jsme mimochodem v loňské sezóně ani jednou neporazili….Začíná se už v 16.30,sraz v Hradci v 15.00,ve Stodě o deset minut déle!