TJ Lučina Ptenín-SK Hradec 1946 "B" 2:1 (1:1)

Komár | 15.09.2015

Do utkání jsme vinou spousty marodů a pracujících nastoupili v sestavě: Poslední-Toman,Varga,Šmejkal,Švarc-Höfer,Kaplan,Türk,Calpak-Janeček,Fischer

Zápas začal opatrně z obou stran a až do 17.min,kdy trestný kop domácích skvěle lapil Poslední,i bez větší šance. V 27.min trefují domácí opět z trestňáku břevno,stejně jako o osm minut později. Ve 37.min už ale unikají po lajně a mezi nohy gólmana otevírají skóre. Hned z rozehry ovšem trefuje Kaplan břevno,odražený míč vybojuje Fífa a dává před prázdnou bránu Dírovi-1:1! V druhé půli držíme krok s domácími jen do 60.min,kdy nás z autu trestají a zvyšují na 2:1. Od té chvíle se jen bráníme a jen nemohoucnost domácích a skvělí gólman Poslední nás zachránili od větší pohromy...Snad příští zápas,který se hraje příští neděli doma a soupeřem nám bude tým TJ Neurazy,odehrajeme v lepším rozložení. Začátek tradičně od 14.00,sraz ve 13.15. Lajnování-Toman,Dufek