SK Hradec 1946 "B"-Sokol Líšiná 5:1 (2:0)

Komár | 09.09.2015

První podzimní utkání jsme odehráli v sestavě: Poslední-Toman,Varga,Šmejkal,R.Švarc-Lukášek (46. Türk),Kaplan,Šubrt,Paum (70.J.Švarc)-Kalný,Fischer

Zápas,který se hrál za silného větru,byl zcela v naší režii. Už v 5.min tým uklidňuje Lukášek,který jeslemi zakončuje svou individuální akci. V 10.min běží sám na gólmana Paum,ale bohužel trefuje jen jeho. V 17.min se osmělili i hosté,když po chybě naší obrany střílí vedle branky. Ovšem ve 25.min Kalný po rohu zvýšil na 2:0 a od té doby zahazujeme jednu šanci za druhou. Ve 27.min Kalný lobuje-vedle,ve 30. po dlouhém autu Paum sám před gólmanem-nad,33.min Kalný sám na bránu-vedle….A tak skončil poločas jen 2:0. Do druhé půle jsem kvůli počasí přeskupil řady,ale soupeř sílu větru vůbec nevyužil,a byli jsme to mi,kdo dával góly. Už v 50.min se pravou!!! nohou trefuje Kaplan,v 60.min po vysunutí Türkem zvyšuje Šuby na 4:0 a skvělou dvacetiminutovku uzavýra narážečka po ose Šmejkal-Šuby-Fífa-5:0. Pak už jsme utkání jen kontrolovali a hostům dovolili jen snížit na konečných 5:1 v 81.minutě. Klukům děkuji za výkon a příští zápas nás čeká v neděli od 17.00 na hřišti Lučiny Ptenín. Sraz a odjezd dle rozpisu!