SK Hradec "B"-TJ Baník Mantov 3:2 (2:1)

Komár | 28.04.2015

Do utkání jsme nastoupili v sestavě: Poslední-Dufek,Varga,Šmejkal (60.Hrdina st.),Švarc (75.Türk)-Bilik (46.Douša),Kaplan,Šubrt,Výrut-Kiss (80.Calpak),Janeček (46.Kalný).

Zápas jsme začali celkem dobře a už v 7.min po rohu Kaplana jdeme do vedení,trefuje se Bilik. Ovšem to bylo z naší strany na dlouhou dobu vše,místo uklidnění přišel chaos a spousta nepřesností. Soupeř nás začal přehrávat a byl celý poločas jasně lepší,což korunoval ve 24.min vyrovnávací brankou. A mohlo být hůř,naštěstí brejk ve 30.min zastavil,nutno podotknout neoprávněně,rozhodčí,když písknul ofsajd...A i když ve 40.min Kiss zvýšil z naší ojedinělé šance na 2:1,měli jsme si rozhodně v kabině o poločase co říct...Z mého pohledu nejhorší poločas co jsem u mužstva jsme přetavili v celozápasové trápení,protože druhou půli se obraz hry o moc nezměnil...Soupeř hrál,střílel,a mi jen odkopávali balóny a zkoušeli alespoň brejky. Z jednoho takového mohl Kiss v 68.min zvýšit vedení,ovšem těsně minul. Hosté se dočkali zaslouženého vyrovnání v 81.min,když skórovali po chybě Vargy. Když už to vypadalo,že se oba celky rozejdou smírně,povedla se nám jediná pořádná akce a po přihrávce Výruta dává Kalný na konečných 3:2.Nutno poznamenat,že Mantava si takový výsledek nezasloužila,byl to nejlepší celek co proti nám zatím nastoupil!Vyhrálo šťastnější mužstvo.
Ale tři body zůstali doma a příští neděli je doufám lepším výkonem potvrdíme v zápase proti na jaře skvěle hrající Seči. Začátek jako vždy od 14.00,sraz o hodinu dříve.