SK Hradec "B"-TJ Chlum 1:1 (1:1)

Komár | 21.04.2015

Do utkání jsme nastoupili v sestavě: Janeček-Šmejkal (70.Hrdina st.),Varga,Bilik (58.Švarc),Dufek-Mareš (11.Höfer),Výrut,Šubrt,Kaplan (69.Toman)-Douša (46.Calpak),Kalný
Stejně jako na podzim se nám ani tentokrát na soupeře z Chlumu nedařilo,přišli o dva body a to ještě musíme poděkovat za bodík především skvělému Janečkovi….Přitom začátek zápasu nenapovídal,že by hrozili nějaké komplikace,začali jsme velkým náporem a prakticky celý poločas odehráli na soupeřově polovině.Ovšem opět nás zklamala koncovka.Už ve 3.min trefuje Douša břevno po Kaplanově centru.V 7.min z ojedinělého protiútoku zahrozili hosté,ale Díra podržel.V 16.min konečně vedeme,když Šuby doráží Doušovo střelu.Ve 20.min po skvělé akci Kaplana se Šubim,Výrut pálí z malého vápna těsně nad.Za čtvrt hodinky po centru ze strany Vojan sám před gólmanem minul a dobíhající Bilčus trefuje ležícího gólmana...Ve 40.min přišla pro mě nepochopitelná minela Vojana,sice správně v duchu fair-play vrací míč soupeři,ovšem místo někam do autu,přímo na nohu hostujícího stopera,který hned napálí balón na útočníka a soupeř vyrovnává na 1:1!!! I když bylo ještě dost času,byl to zřejmě rozhodující moment utkání,protože na nás padla ne deka,ale přímo duchna….Druhou půli jsme vyloženě odevzdali a po špatném výkonu můžem být rádi,že přijel na zápas Jarda Díra,který byl podle mnohých nejlepším našim hráčem.Hned třikrát na něj běželi hostující utočníci sami,naštěstí stejně jako mi první poločas byli neplodní…
Stínem utkání bylo zranění Franty Mareše,který si už v 11.min natrhl achilovu patu a včera podstoupil operaci-asi nemusím zdůrazňovat,že přejeme všichni brzké uzdravení,stejně tak i Vojanovi,který má po zápase pro změnu nalomený vnitřní kotník...
Hlavy nahoru-už v neděli nás čeká další domácí zápas,tentokráte s Baníkem Mantov.Zdůrazňuji domácí,máme dohodu o změně z důvodu poutě!!!!