SK Hradec 1946 "B"-Sokol Líšiná 4:1 (2:0)

Komár | 12.04.2015

A jaro je tu! Do dnešního derby jsme nastoupili v sestavě : Poslední-Dufek,Varga,Bilik(46.Švarc),Šmejkal(67.Hrdina st.)-Šubrt,Výrut,Kaplan,Mareš(60.Liebl)-Douša(46.Janeček),Kalný.
Od první minuty bylo znát,že jde o první zápas po zimní pauze….první půle byla vyrovnaná a plná nepřesností na obou stranách.Už ve 2 min. Kalný nesmyslně zajel do soupeře-ŽK,v 18. máme první šanci,ale Šuby sám před gólmanem netrefuje.Ve 34. se po rohu balón odráží od nohy Výruta a vedeme 1:0.Za tři minuty po centru Dufka Kalný těsně minul,o dalších 5.min,ve 42.min se už Kalný po náhře od Šubyho nemýlí-2:0...Druhý poločas začal náporem hostů,i když první šanci jsme měli my hned ve 48.min,ovšem Kalný se netrefil...pak nás Líšiná zatlačila a její tlak vyvrcholil v 55.min,když si trestný kop srazil do vlaství branky Varga...Naštěstí jsme se vzpamatovali a po gólech Šubyho v 68. a Kalného v 84. min vítězíme 4:1.